Braukšanas prieks

Dzinēju izvēle

Visi piedāvātie Opel Movano dzinēji ir 2,3 litru dzinēji, kas aprīkoti ar jaunākās tehnoloģijas tiešo iesmidzināšanu, tādējādi nodrošinot maksimālu dzinēja efektivitāti un jaudu. Piedāvājam 100, 125 un 150 Zs dzinējus. Lai nodrošinātu maksimāli ilgas darbspējas, piedāvājam dzinējus, kas aprīkoti ar ķēdi, nevis siksnu.

EcoFlex dzinēji

Atsevišķiem modeļiem pieejami arī izcili ekonomiski ecoFLEX dzinēji.

Dzinēja jaudas palīgierīce

Visiem Opel Movano modeļiem (izņemot ecoFLEX) pieejama dzinēja jaudas palīgierīce.

6 pārnesumu kārba

Visu dzinēju standarta aprīkojumā ir 6 pārnesumu manuālā pārnesumu kārba. Salīdzinot ar 5 ātrumu pārnesumu kārbu, tā nodrošina mazāku degvielas patēriņu un lielāku jaudu.

6 pārnesumu Easytronic pārnesumu kārba

6 pārnesumu Easytronic pārnesumu kārba – Kā papildus aprīkojums pieejama pārnesumu kārba, kas apvieno manuālās pārnesumu kārbas priekšrocības un automātiskās pārnesumu kārbas komfortu. Automātiskajā režīmā šai pārnesumu kārbai piemīt klasiskās automātiskās pārnesumu kārbas īpašības. Ar vienu sīku kustību Tu vari pārslēgties uz manuālo režīmu. Ņemot vērā, ka sajūga pedāļa nav, ātrumu pārslēgšana notiek vien pārslēdzot pārnesumu kārbu. Uz rādītāju paneļa tiks atspoguļots, kāds pārnesums ir ieslēgts.

Labākais no abām sistēmām: FWD un RWD

Nav divu vienādu darbu un nav divu vienādu kravu. Nenoliedzami, ja tiek pārvadāta smagāka krava, noslogota tiek aizmugurējā piekare. Jaunā Opel Movano ar aizmugurējo piedziņu (RWD) pieejama divos garumos, divos augstumos un ar svaru 3500 un 4500 kg, kā arī piemērota 3 t piekabei. Ja Tev jāpārvadā krava līdz 3500 kg, tavām vajadzībām var noderēt Opel Movano jaudīgie priekšpiedziņas (FWD) modeļi.

Ierobežotas slīdes diferenciālis (LSD)

Lielisks palīgs slidenos vai sarežģītos braukšanas apstākļos. Kā papildus aprīkojums pieejams modeļiem ar aizmugurējo piedziņu.

Movano 

Radīts, lai veicinātu Tavus panākumus biznesā
Opel Movano neviens darbs nav par grūtu. To iespējams pielāgot dažādām prasībām un uzdevumu veikšanai. 

Cena, sākot no 27 008 EUR