Tehnoloģijas

opel movano

Satelīta navigācija

Nevainojama grafika dienas un nakts režīmā atspoguļos visu nepieciešamo informāciju: attālumu līdz galamērķim, aktuālos ātruma ierobežojumus, informāciju par ceļa apstākļiem un iespējamo ierašanās laiku galamērķī. Pieejamas 26 Eiropas valstu kartes. Sistēmas lietošana ir ļoti vienkārša un, izmantojot Internetu, Tu to pastāvīgi vari atjaunināt.

opel movano

Papildus iekārtu ievads (aux-in)

Visām Opel Movano automašīnām ir pieejams ievads dažādu informatīvo un izklaides sistēmu, kā, piemēram, MP3 atskaņotāja un iPod pieslēgšanai.

opel movano

Borta kompjūters

Borta kompjūters uz informācijas displeja atspoguļo informāciju par degvielas patēriņu, atlikušo braukšanas laiku, kas ir kopējā braukšanas laika un veiktā ceļa attiecība.

opel movano

Pastāvīgais ātruma ierobežotājs

Piedāvājumā ir ātruma ierobežotājs, kuru iespējams ieprogrammēt vienā no četriem ātruma ierobežojuma režīmiem (90, 100, 120 vai 130 km/h). Ar uz stūres novietotajiem pastāvīgā ātruma uzturēšanas slēdžiem iespējams noteikt arī īslaicīgo maksimālo ātrumu.

opel movano

Elektroniskā klimata kontrole

Kā papildus aprīkojums pieejama ar termostatu regulējama temperatūra, kas nodrošina, lai salonā būtu tieši Tev vēlamā un piemērotā temperatūra.

opel movano

Digitālais tahogrāfs

Autovadītājam ļoti vienkārši lietojama iekārta. Droši apkopo, saglabā un analizē informāciju par braukšanas, atpūtas laiku.

opel movano

Biroja pakete

Ja Tu izmanto Opel Movano kā kustībā esošu biroju, daudzās iekārtas atvieglos Tavu darbu. Biroja pakete ietver CD 30 BT CD/MP3 atskaņotāju, Bluetooth™ savienojumu, displeju, uz stūres esošus vadības slēdžus, izvelkamu dokumentu paliktni, dubulto sēdekli, kura vidējā daļa ir izvelkama un ērti izmantojama kā datora paliktnis vai citām vajadzībām, nodalījumu zem sēdekļa, skaņas barjeru starpsienā, nodalījumu panelī utt.

opel movano

Parkošanās palīgierīce

Tā ar skaņas signālu brīdina par iespējamajiem šķēršļiem, ja automašīnu stāvlaukumā novietojat atpakaļgaitā.

opel movano

Statiskā pagriezienu izgaismošana

Sistēma aktivizējas pēc pagrieziena rādītāja ieslēgšanas un stūres pagriešanas attiecīgajā leņķi, un, novirza gaismas plūsmu tieši tur, kur tā nepieciešama.

Movano 

Radīts, lai veicinātu Tavus panākumus biznesā
Opel Movano neviens darbs nav par grūtu. To iespējams pielāgot dažādām prasībām un uzdevumu veikšanai. 

Cena, sākot no 27 008 EUR