Dizains

opel movano

Ērts autovadītāja sēdeklis

Kā papildus aprīkojums pieejams autovadītāja sēdeklis ar padziļinājumu, regulējamu jostas vietas atbalstu, roku balstu un regulējamu augstumu. Šādu sēdekli iespējams pasūtīt arī blakussēdētājam.

opel movano

Sēdekļa gaisa atsperojums

Četros virzienos regulējams roku balsts un autovadītāja sēdeklis ar gaisa atsperojumu ir lieliski piemēroti nelīdzeniem ceļa apstākļiem. Atsperojumu iespējams piemērot savām vēlmēm. Sēdekļu gaisa atsperojums pieejams kā papildus aprīkojums.

opel movano

Sīklietu nodalījumi

Kabīnē ir daudz praktisku nodalījumu, kas ērti pieejami kā autovadītājam, tā pasažieriem. Tajos var ērti ievietot arī 2 litru ūdens pudeles. Jaunajā Opel Movano ir pietiekoši daudz vietas kā personīgajām, tā arī darba lietām.

opel movano

Preču nodalījums

Līdz pat 17 m³ lielais preču nodalījums, 2,5 tonnu kravnesība, un vairāk kā 4,3 m gara preču nodalījuma grīda ļauj Opel Movano pārvadāt lielas kravas.

opel movano

Platas durvis

Izmantojot 1270 mm platās durvis, pa automašīnas sānu durvīm ir ērti iekraut pat eiro paletes. Pa H2 modeļu aizmugurējām durvīm var ievietot līdz pat 1820 mm augstu kravu.

opel movano

Kāpslis

Modeļiem ar aizmugurējo piedziņu standarta aprīkojumā ietilpst ar pret slīdēšanas materiālu klāts kāpslis, kas atvieglo piekļūšanu preču nodalījumam. Modeļiem ar priekšējo piedziņu, šis ir papildus aprīkojums.

opel movano

Koka grīda

No finiera izgatavotais grīdas pārklājs ir veidots, lai aizsargātu krāsoto grīdas virsmu. Gluda grīdas virsma atvieglo lēzenu preču paliktņu, kastu un citu lietu izkraušanu.

Movano 

Radīts, lai veicinātu Tavus panākumus biznesā
Opel Movano neviens darbs nav par grūtu. To iespējams pielāgot dažādām prasībām un uzdevumu veikšanai. 

Cena, sākot no 27 008 EUR