Tehnoloģijas

Opel corsa van

Audio sistēma

Standarta aprīkojumā iekļauts radio uzstādīšanas komplekts ar četrām sklandām un trīs rindu informācijas displejs. Augstāka līmeņa aprīkojumā iekļauts radio/CD atskaņotājs ar septiņām sklandām un audio sistēmas vadāmība no stūres.

Opel corsa van

Ātrumjūtīgs stūres pastiprinātājs

Elektriskais stūres pastiprinātājs ļauj nevainojami vadīt automašīnu uz šosejas, kur braukšanas ātrumi ir lieli, kā arī pilsētā, kur teritorija ir ierobežota.

Opel corsa van

Straujas bremzēšanas sistēma

Ja veiksi bremzēšanu pie ātruma, kas lielāks par 30 km/h, automātiski iedarbosies pretbloķēšanas sistēma ABS, kā arī, lai brīdinātu aizmugurē braucošos autovadītājus, sāks mirgot bremžu gaismas.

Opel corsa van

Brīdinājuma sistēma par atļautā ātruma pārsniegšanu

Corsavan standarta aprīkojumā ietilpst brīdinājuma sistēma par atļautā ātruma pārsniegšanu, kas brīdinās vienmēr, kad braukšanas ātrums pārsniegs iepriekš fiksēto, atļauto braukšanas ātrumu.

Opel corsa van varustus

Iedarbināšanas un izslēgšanas sistēma

Papildus aprīkojumā pieejamā sistēma nodrošina ievērojamu degvielas patēriņa ekonomiju un samazina izmešu daudzumu, it īpaši, pilsētas apstākļos, apstādinot automašīnas dzinēju pie ļoti zemiem apgriezieniem un tad, ja pārnesumu kārba atrodas neitrālā pozīcijā. Atbrīvojot sajūga pedāli, dzinējs atjauno savu darbību. Ņemot vērā, ka šī sistēma savienota ar automašīnas apsildes sistēmu, dzinēja darbība netiek apturēta, ja temperatūra salonā ir zemāka par iepriekš izvēlēto.

Corsa Van 

Vienmēr kustībā
Opel Corsa Van ir praktisks komerctransports nelielu preču pārvadāšanai, radīts ilgstošai sadarbībai.

Cena, sākot no