Braukšanas prieks

Opel zafira

ECOTEC dzinēji

ECOTEC dzinējus raksturo jauda un ekonomija. Visi dzinēji atbilst Euro 4 izmešu apjoma standartiem. Piedāvājumā ir četri benzīna un trīs dīzeļa dzinēji ar automātisko vai manuālo pārnesumkārbu.

Opel zafira

Zafira ecoFLEX dzinējs

Jauna dzinēju tehnoloģija piedāvā mazāku degvielas patēriņu un zemāku izmešu daudzuma līmeni. Zafira piedāvā trīs dažādus ecoFLEX dzinējus, no kuriem divi darbojas ar gāzi.

Opel zafira

Gāzes dzinējs

1,6 CNG ECOTEC dzinējs radīts izmantošanai ar gāzi. Tam ir ietilpīga 21 litra zemes gāzes bāka un 14 litru benzīna bāka. Kopā tās abas nodrošina līdz pat 530 km garu braucienu.

Opel zafira

Easytronic pārnesumu kārba

Jaudīgā un viegli izmantojamā Easytronic pārnesumu kārba apvieno 5 ātrumu manuālās pārnesumu kārbas priekšrocības un automātiskās pārnesumu kārbas komfortu. Ātrumi pārslēdzami ar elementāru kustību.

Opel zafira

Interaktīvā vadības sistēma (IDS)

Šasijai iespējams pievienot interaktīvo vadības sistēmu, kas iekļauj arī pilnveidotu elektronisko stabilitātes kontroli (ESP) un pilnveidotu nepietiekamas pagriežamības kontroles sistēmu (EUC).

Opel zafira

Sporta režīma slēdzis

Sporta režīma slēdzis pieejams automašīnām ar IDS Sport virsbūvi un IDS Plus . Sporta režīma aktivizēšana vairo automašīnas sportiskumu: stūres pastiprinātājs, akseleratora pedālis un automātiskā pārnesumu kārba tiek pārslēgta uz sportiskāku, jūtīgāku darba režīmu. Tādējādi automašīna reaģē ātrāk, un tās vadība ir stabilāka.

Opel zafira

Ārkārtas bremzēšanas sistēma (EBC)

Ārkārtas bremzēšanas gadījumā bremzēšanas sistēmā iedarbojas papildus cilindrs, kas palielina bremzēšanas spēku, lai samazinātu bremzēšanas ceļu. Ja bremzējot iedarbojas ABS, mirgot sāk aizmugurējās gaismas, tādējādi brīdinot aizmugurē braucošos autovadītājus.

Opel zafira

Elektroniskā stabilitātes kontrole (ESP Plus)

Kontrolējama bremžu ietekmes maiņa pat uz trijiem riteņiem novērš sānslīdes iespējamību (kā, piemēram, pēkšņu manevru gadījumā) un saglabā automašīnas vadāmību.

Opel zafira

Palīdzības sistēma kustības uzsākšanai slīpumā (HSA)

Kā papildus aprīkojums pieejamā HSA sistēma atpazīst, ka automašīna atrodas slīpumā, un, lai izslēgtu atpakaļ ripošanas iespējamību, papildus ieslēgtajai stāvbremzei, uz piecām sekundēm pieslēdz vēl arī papildus bremzes. Pie paātrinājuma sistēma atslēdzas.

Zafira Tourer

Paraugies uz dzīvi ar jaunu dzirksti
Opel Zafira Tourer ir 7-vietīgs kompaktklases ģimenes automobilis, kas nodrošina komfortablu un pārliecinošu braucienu.

Cena, sākot no