Tehnoloģijas

Opel zafira

Automašīnas atslēgšana un iedarbināšana bez atslēgas

Augstākajā aprīkojuma līmenī ietilpst sistēma, kas ļauj bez atslēgas atvērt durvis un aizmugurējo lūku, kā arī iedarbināt automašīnu. Sistēma nostrādā atrodoties nelielā attālumā no automašīnas.

Opel zafira

Audio sistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst radio uzstādīšanas komplekts ar sešām sklandām. Augstākā līmeņa aprīkojumā ietilpst vairākas informācijas un izklaides sistēmas, starp kurām noteikti atradīsi sev piemēroto.

Opel zafira

Twin Audio

Aizmugurē sēdošajiem ir iespēja baudīt audio skaņu sistēmu, izmantojot nelielas stereo austiņas, lai klausītos citu raidstaciju vai CD disku, ne kā priekšā sēdošie.

Opel zafira

Mobilā telefona portāls

Kā papildus aprīkojums pieejama universāla konsole ar piemērotu telefona adapteri, kurā vari ērti novietot savu telefonu. Augstāka līmeņa aprīkojums piedāvā telefona vadību no stūres.

Opel zafira

Elektroniska klimata kontrole

Elektroniskā klimata kontrole salonā uztur tieši Tev piemērotu temperatūru. Papildus aprīkojumā ir gaisa kvalitātes sensors.

Opel zafira

Parkošanās sensori

Sistēmu iespējams arī atslēgt.

Opel zafira

Ātrā apsilde

Elektroniski vadāma papildus apsildes sistēma, kas ātri sasilda salonu, neatkarīgi no dzinēja temperatūras. Ātrā apsilde atkausē arī ledu no logiem.

Zafira Tourer

Paraugies uz dzīvi ar jaunu dzirksti
Opel Zafira Tourer ir 7-vietīgs kompaktklases ģimenes automobilis, kas nodrošina komfortablu un pārliecinošu braucienu.

Cena, sākot no