Braukšanas prieks

Opel insignia tourer

ECOTEC dzinēji

ECOTEC dzinējus raksturo jaudīgums un ekonomiskums. Visi dzinēji atbilst Euro 5 noteiktajiem izmešu daudzuma standartiem un ir apvienoti vai nu ar 6 ātrumu manuālo vai automātisko pārnesumu kārbu.

Opel insignia tourer mootor

Benzīna dzinēji

Insignia piedāvā kā augstas tehnoloģijas ekonomisko 1,6 litru 85 kW (115 Zs) dzinēju, 2 litru Turbo ECOTEC 162 kW (220 Zs) dzinēju, tā arī 2,8 litru V6 Turbo 191 kW (260Zs) dzinēju.

Opel insignia tourer

Dīzeļa dzinēji

Pieejami trīs ekonomiski dzinēji ar tiešo iesmidzināšanu, kuru jauda ir 81 kW (110 Zs), 96 kW (130 Zs) un 118 kW (160 Zs).

Opel insignia tourer

FlexRide (adaptīvā stabilitātes tehnoloģija)

Sporta aprīkojumā ietilpst adaptīvā stabilitātes tehnoloģija, kas ļauj izvēlēties vienu no trim braukšanas režīmiem. Ar vienu elementāru kustību Tu vari izvēlēties sev piemērotāko braukšanas režīmu un automašīna kļūs vai nu sportiska, vienkārši komfortabla vai,- kā normāla automašīna. Bīstamās situācijās sistēma automātiski regulē atsperojuma cietības līmeni, kas nodrošina maksimālu drošību un automašīnas vadības stabilitāti jebkuros apstākļos.

Opel insignia tourer

Adaptīva četrpiedziņas sistēma

Opel Insignia aprīkota ar augstākās tehnoloģijas četrpiedziņas sistēmu. Vilktspēja automātiski tiek sadalīta starp priekšējo un aizmugurējo asi un starp kreiso un labo aizmugurējo riteni, tādējādi nodrošinot nevainojamu saķeri un stabilitāti.

Opel insignia tourer

Elektroniskā stabilitātes programma (ESP)

Elektroniskā stabilitātes programma un vilces kontrole ļauj saglabāt pilnīgu automašīnas vadāmību uz slidena ceļa vai ārkārtas situācijās. Ja automašīna sāk slīdēt, ESP programma attiecīgajam ratam pieslēdz koriģējošu bremzēšanas spēku. Tas nodrošina drošu ceļa turpināšanu.

Insignia Sports Tourer 

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no