Tehnoloģijas

Opel insignia tourer

Izklaides un navigācijas sistēma

Pateicoties izklaides un navigācijas sistēmai, varēsi saņemt informāciju par satiksmi, navigācijas sistēmas pakalpojumus un klausīties savu iemīļoto radio raidstaciju, CD vai MP3 failus. Jaunākā navigācijas sistēma aprīkota ar 7 collu krāsaino displeju, 3D un 2GB atmiņu, kurā iespējams saglabāt vairāk kā 30 Eiropas valstu navigācijas informācijas.

Opel insignia tourer

Skaņu sistēma

Lai iegūtu izcilu skaņu, salonā iespējams izvietot 9 augstākā līmeņa kvalitātes sklandas, kuru pieslēgšanai automašīnā izvietoti septiņi 45W tiešie pieslēgumi. Skaņas signāls tiek digitalizēts un regulēts, lai skaņu sistēma nodrošinātu maksimāli kvalitatīvu skaņu jebkuros braukšanas apstākļos.

Opel insignia tourer

Klimata kontrole

Augstākā līmeņa aprīkojumā tiek piedāvāta divdaļīga elektroniska klimata kontrole, kas salonā nodrošina braucējiem piemērotu, no āra laika apstākļiem neatkarīgu temperatūru.

Opel insignia tourer

Elektriska stāvbremze

Ar slēdzi ieslēdzamā elektriskā stāvbremze ir ērta un droša. Tā ir pieejama arī komplektā ar palīgsistēmu kustības uzsākšanai slīpumā un bremzēšanas sistēmu slīpumā.

Opel insignia tourer

Ceļa zīmju atpazīšana

Opel Insignia aprīkota ar kameru, kas atpazīst visas aizliedzošās un ātrumu ierobežojošās zīmes un norāda attiecīgu informāciju uz displeja.

Opel insignia tourer

Parkošanās palīgs

Braucot 1,8 metru attālumā no rindā novietotām automašīnām ar ātrumu, kas ir maksimāli 30 km/h, parkošanās palīga sānu sensori nosaka nepieciešamās parkošanās vietas lielumu. Ja sensori piefiksē piemērotu vietu, uz vidējā informācijas displeja tiek atspoguļota informācija ar norādēm par automašīnas novietošanu.

Insignia Sports Tourer 

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no