Dizains

Opel insignia tourer

Dizains

Sporta universāla izvirzītās riteņu arkas automašīnas izskatu padara platāku un sportiskāku. Gaismas, miglas lukturi un dekoratīvais režģis ir savstarpēji saskaņoti un lieliski papildina un izceļ automašīnas plūdeno dizainu..

Opel insignia tourer

Elektriska aizmugurējā lūka

Aizmugurējā lūka nevainojami saplūst ar kopējo automašīnas virsbūves formu. Lūku iespējams atvērt un aizvērt ar atsevišķu slēdzi, kas nodrošina papildus komfortu un praktiskumu.

Opel insignia tourer

Rādītāju bloks

Radītāji, kurus ieskauj spīdīgi, hromēti apdares riņķi, ir skaidri saprotami un loģiski,- radīti tā, lai nekas nepaliktu nepamanīts.

Opel insignia tourer

Ergonomiski sporta sēdekļi

Kā papildus aprīkojums pieejami ortopēdiski sporta sēdekļi, kas regulējami astoņos virzienos un piedāvā četru veida jostas vietas balsta regulēšanas iespēju. Piedāvāta tiek arī sēdekļa garuma regulēšanas iespēja, kas nodrošina atslodzi augšstilbiem.

Opel insignia tourer

Luksusa līmeņa ādas interjers

Salonam patiesa luksusa izskatu piešķir ādas interjers „Indian Summer”, kas šī līmeņa automašīnām ir vienkārši ekskluzīvs.

Opel insignia tourer

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma automātiski izvēlēsies piemērotāko no deviņām dažādām apgaismošanas funkcijām, ar mērķi nodrošināt maksimālu apgaismojumu, bet, tai pat laikā, neapžilbinātu citu automašīnu vadītājus. Tālās gaismas pārslēdzas automātiski, nodrošinot drošu braukšanu arī tumsas apstākļos.

Insignia Sports Tourer 

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no