Drošība

Opel astra

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma no deviņām apgaismojuma funkcijām automātiski izvēlas piemērotāko, kas nodrošina optimālu apgaismojumu jebkuros laika apstākļos, neapžilbinot citus satiksmes dalībniekus. Adaptīvās priekšējās gaismas nodrošina ievērības vērtu pār redzamību pagriezienos, kā arī straujos līkumos, parūpējoties par to, lai nakts brauciens būtu maksimāli drošs un mierīgs.

Opel astra

Droša virsbūve

Spēcīgie aizsargrežģi un neticami jaudīgā enerģijas apslāpēšanas sistēma nodrošina aizsardzību mazāku sadursmju gadījumā. Aizsargrežģu novietojums, pie zemākiem ātrumiem, nodrošina maksimālu aizsardzību nelielās sadursmēs ar citām automašīnām, kas samazina iespējamās remonta izmaksas un paaugstinās reitingu apdrošinātāju acīs.

Opel astra

Drošības spilveni

Visu automašīnu pilna izmēra priekšējie un sānu drošības spilveni sadursmes situācijā pasargā kā autovadītāju, tā arī pasažieri. Kā papildus aprīkojums iespējami drošības aizkari, kas pasargā visus pasažierus no iespējamajām galvas traumām.

Opel astra

Aktīvie galvas balsti

Aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā maina savu pozīciju tā, lai maksimāli pasargātu pasažiera mugurkaulu, galvu un ķermeņa augšdaļu no traumu gūšanas.

Opel astra

SAFETEC sistēma

Opel drošības sistēma nodrošina, ka visu aktīvo un pasīvo drošības līdzekļu darbība ir saskaņota.

Astra Sports Tourer

Elegants un praktisks

Opel Astra Sports Tourer ir stilīgs universāls, kas demonstrē spēju apvienot sportisku eleganci un augsta līmeņa funkcionālo praktiskumu.

Cena, sākot no