Braukšanas prieks

Opel astra

Dzinēju izvēle

Jaunā Opel Astra Sports Tourer dzinēju izvēlē ir benzīna un dīzeļdzinēji ar jaudu sākot no 70 kW (95 Zs) līdz pat 132 kW (180 Zs). Visi dzinēji atbilst Euro 5 emisijas standartu prasībām. Kā dīzeļa, tā arī benzīna dzinēja modeļi aprīkoti ar inovatīvām, precīzām un viegli pārslēdzamām 5 vai 6 pārnesumu kārbām.

Opel astra

Vienreizēja aizmugurējā piekare

Jaunās Opel Astra Sports Tourer aizmugurējais atsperojums ir savienojuma ass ar Vata sajūgu. Tāda veida aizmugurējā piekare līdz šim tikusi izmantota tikai sacīkšu automašīnām. Atsperojums nodrošina, ka vienu automašīnas pusi ietekmējošais sānspēks nekavējoties tiek koriģēts, sadalot šo spēku arī uz automašīnas otru sānu, kas palielina automašīnas stabilitāti.

Opel astra

FlexRide

Jaunais Opel Astra Sports Tourer piemērojas ceļa apstākļiem un Tavam braukšanas stilam. Ar vienu slēdzi vari izvēlēties, vai vēlies braukt ar mierīgu, komfortablu vai maksimāli sportisku automašīnu. Braukšanas režīms atpazīst 11 dažādas braukšanas situācijas, kā, piemēram, vienmērīga braukšana, lēns brauciens, brauciens pagriezienos, bremzēšana. Sistēma visu šasijas sistēmu darbu uzlabo tā, lai sasniegtu maksimāli labākos rezultātus.

Opel astra

ecoFLEX dzinējs

Jaunā Opel Astra Sports Tourer dzinēju izvēlē ietilpst videi draudzīgais ecoFLEX 1,3 CDTI ECOTEC® dzinējs, kura jauda ir 95 Zs, bet vidējais degvielas patēriņš, tai pat laikā, ir tikai 4,2 litri un izmešu daudzums vien 109 g/km. Apgriezienu rādītāja zaļā svira atspoguļo ideāli ekonomisko degvielas patēriņu un videi draudzīga brauciena rādītāju.

Opel astra

Start/Stop-sistēma

Start/Stop sistēma nodrošina degvielas ekonomiju braukšanai pilsētas satiksmes apstākļos. Dzinējs apstājas, ja automašīna pilnībā apstājas, un pārnesumu pārslēdzējs atrodas neitrālajā pozīcijā, kas nekavējoties iedarbojas, ja tiek nospiests sajūga pedālis. Lai iedarbinātu sistēmu, uz rādītāju paneļa novietots īpašs slēdzis. Kopš 2011.gada janvāra, minētā sistēma ietilpst 1,3 litru CDTI ecoFLEX standarta aprīkojumā.

Astra Sports Tourer

Elegants un praktisks

Opel Astra Sports Tourer ir stilīgs universāls, kas demonstrē spēju apvienot sportisku eleganci un augsta līmeņa funkcionālo praktiskumu.

Cena, sākot no