Tehnoloģijas

Opel astra

Elektriskā stāvbremze

Ar jaunās, bet ar vienu pieskārienu viegli vadāmās elektriskās stāvbremzes palīdzību, automašīnas novietošana stāvlaukumā ir ērta un droša. Komplektā ar palīdzības sistēmu kustības uzsākšanai slīpumā, tā vienmēr atvieglos kustības uzsākšanu.

Opel astra

Elektroniskā klimata kontrole

Elektroniskā klimata kontrole nodrošina piemērotu temperatūru kā autovadītājam, tā arī blakus sēdētājam. Augstāka līmeņa aprīkojumā pieejama arī divu zonu klimata kontrole ar āra gaisa sensoru, kas automātiski pārslēdzas no āra gaisa piegādes uz iekšējo gaisu, tādējādi vienmēr nodrošinot tīra gaisa plūsmu. Ventilācijas atveres iespējams ērti pārregulēt, lai nodrošinātu tieši sev piemērotas un vēlamas gaisa plūsmas sadali un ātrumu.

Opel astra caravan

Informācijas un izklaides sistēma

Piedāvājumā ir vienkāršākas sistēmas, kas iekļauj CD atskaņotāju ar MP3 failu atskaņošanas iespēju un audio ievadu, kā arī jaunākās paaudzes navigācijas sistēmas. Augstākais aprīkojuma līmenis ietver arī USB savienojumu, kas ļauj darboties ar MP3 atskaņotāju, izmantojot displeju un slēdžus uz stūres rata.

Opel astra

FlexDock

Vienreizējā Opel FlexDock sistēma, izmantojot iPhone vai citu inovatīvu telefonu, ļauj Tev uzturēt sakarus ar ārpasauli arī tad, ja esi kustībā. Sistēma brauciena laikā uzlādēs Tavu telefona akumulatoru un ļaus izmantot audio sistēmu savienojumā ar informācijas un izklaides sistēmu- visu bez liekiem vadiem un savienojumiem.

Opel astra caravan helisüsteem

Infinity skaņas sistēma

Lielisku skaņas kvalitāti piedāvā papildus aprīkojumā esošā Infinity skaņas sistēma, kurā iekļauti septiņi kanāli ar jaudu 45 W un astoņas pirmklasīgas sklandas. Audiosignāla digitalizēšanai un skaņas uzlabošanai tiek pielietoti digitāli skaņas procesori, kas nodrošina izcilu skaņas kvalitāti.

Opel astra

Opel Eye

Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāta kamera, kas atpazīst aizliedzošās un ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes un norāda attiecīgu informāciju uz paneļa.

Opel astra

Parkošanās palīgsistēma

ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, aktivizējas parkošanās palīgsistēma, kas ar skaņas signālu brīdina par arī ļoti zemiem šķēršļiem.

Astra Sports Tourer

Elegants un praktisks

Opel Astra Sports Tourer ir stilīgs universāls, kas demonstrē spēju apvienot sportisku eleganci un augsta līmeņa funkcionālo praktiskumu.

Cena, sākot no