Dizains

Opel astra

Dizains

Jaunā Opel Astra Sports Tourer pagarinātais, patīkamo formu jumts, sānu logu pagarinājumi un raksturīgais jumta spoileris padara automašīnu kupejveidīgu un sportisku. Šaurās priekšējās gaismas un raksturīgi zemākās pagriezienu gaismas vairo automašīnas stilīgo izskatu.

Opel astra

Salons

Salons ir komfortabls un tā formas ir patīkamas, tā galvenās virsmas pārklātas ar mīkstu, kvalitatīvu materiālu. Hromētās detaļas izceļ paneļa modernos risinājumus.

Opel astra

Sporta sēdekļi

Jaunais Opel Astra Sports Tourer aprīkots ar ērtiem un ķermeņa formām pielāgotiem sporta sēdekļiem, kurus vari pārregulēt sešos veidos. Sēdekļi piedāvā četru pozīciju jostas vietas balstu, maksimāli piemērojoties tieši Tavam ķermenim. Kā papildus aprīkojums pieejams sēdeklis ar regulējumu garumu, kas nodrošina ērtu pozīciju augšstilbiem.

Opel astra

Neskaitāmi sīklietu nodalījumi

Jaunajā Opel Astra Sports Tourer ir 19 praktiski un eleganti sīklietu nodalījumi, kas ir ērti pieejami kā autovadītājam, tā arī pasažieriem. Tā, piemēram, priekšējo un aizmugurējo durvju kabatās izvietoti pudeļu turētāji, autovadītāja pusē praktisks nodalījums, pie visiem sēdekļiem ir dzērienu glāžu turētāji, kā arī priekšējā un aizmugurējā rokas balstā izvietoti slēgti nodalījumi.

Opel astra

Bagāžas nodalījums

Jaunajā Opel Astra Sports Tourer ietilpst viss, kas nepieciešams atvaļinājumam – ja visi sēdekļi ir paceltā pozīcijā, bagāžas nodalījuma ietilpība ir 500 litri. Ja tiek salocīti aizmugurējie sēdekļi, bagāžas nodalījuma tilpums palielinās līdz pat 1000 litriem. Bagāžas nodalījuma maksimālā ietilpība ir 1550 litri. Zem bagāžas nodalījuma atrodas nodalījums tādu lietu uzglabāšanai, kas nav bieži izmantojamas. Tā ietilpība ir atkarīga no aprīkojuma līmeņa.

Opel astra

FlexOrganizer® sistēma

Modulāra kravu, bagāžas pārvadājumu sistēma, kas sastāv no daudziem komponentiem, kas ļauj piemērot bagāžas nodalījumu tieši Tavām vajadzībām.

Astra Sports Tourer

Elegants un praktisks

Opel Astra Sports Tourer ir stilīgs universāls, kas demonstrē spēju apvienot sportisku eleganci un augsta līmeņa funkcionālo praktiskumu.

Cena, sākot no