Tehnoloģijas

Opel Insignia

Audiosistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst radio/ CD atskaņotājs ar trīs rindu informācijas ekrānu. Augstāka līmeņa aprīkojumā audiosistēmas vadības slēdži izvietoti uz stūres.

Opel Insignia klimata kontrole –

Klimata kontrole

Augstāka līmeņa aprīkojumā tiek piedāvāta divdaļīga elektroniska klimata kontrole, kas salonā nodrošina braucējiem piemērotu, no āra laika apstākļiem neatkarīgu temperatūru.

Opel Insignia

Borta kompjūters

Borta kompjūters uz informācijas displeja atspoguļo informāciju par degvielas patēriņu, atlikušo braukšanas laiku, kas ir kopējā braukšanas laika un veiktā ceļa attiecība.

Opel Insignia

Lietus sensors

Augstāka līmeņa aprīkojumā ietilpst lietus sensors, kas, atkarībā no nokrišņu daudzuma, automātiski regulē stikla tīrītāju darbības ātrumu.

Opel Insignia

Elektriska stāvbremze

Ar slēdzi ieslēdzamā elektriskā stāvbremze ir ērta un droša. Tā ir pieejama arī komplektā ar palīgsistēmu kustības uzsākšanai slīpumā un bremzēšanas sistēmu slīpumā.

Opel Insignia

Ceļazīmju atpazīšana

Opel Insignia aprīkota ar kameru, kas atpazīst visas aizliedzošās un ātrumu ierobežojošās zīmes un norāda attiecīgu informāciju uz paneļa.

Opel Insignia

Parkošanās palīgs

Braucot 1,8 metru attālumā no rindā novietotām automašīnām ar ātrumu, kas ir maksimāli 30 km/h, parkošanās palīga sānu sensori nosaka nepieciešamās parkošanās vietas lielumu. Ja sensori piefiksē piemērotu vietu, uz vidējā informācijas displeja tiek atspoguļota informācija ar norādēm par automašīnas novietošanu.

 Insignia

Stils, jauda un drošība
Insignia ir Opel veiksmes stāsts. Progresīvs dizains un tehnoloģijas, kas pilnībā pārvērš vidējās klases automobiļu segmentu. Pieejams sedans un hečbeks versijās.
 

Cena, sākot no