Dizains

Opel Insignia

Dizains

Opel Insignia pieejama četrdurvju sedana un piecdurvju hečbeka variantā. Insignia dizains ir grezns un stilīgs, kas automašīnas izskatu padara jaudīgu, bet tai pat laikā greznu.

Opel Insigni

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma automātiski izvēlēsies piemērotāko no deviņām dažādām apgaismošanas funkcijām, ar mērķi nodrošināt maksimālu apgaismojumu, bet, tai pat laikā, neapžilbinātu citu automašīnu vadītājus. Tālās gaismas pārslēdzas automātiski, nodrošinot drošu braukšanu arī tumsas apstākļos.

Opel Insignia

Luksusa līmeņa ādas interjers

Salonam patiesa luksusa izskatu piešķir ādas interjers „Indian Summer”, kas šī līmeņa automašīnām ir vienkārši ekskluzīvs.

Opel Insignia

Rādītāju bloks

Hromētos, spīdīgos ietvaros ieskautie rādītāji ir skaidri saskatāmi un loģiski, - lai nekas nepaliktu nepamanīts.

Opel Insignia

Noliecami aizmugurējie sēdekļi

Aizmugurējie sēdekļi ir noliecami attiecībā 40:60. Tādējādi iespējams palielināt bagāžas nodalījuma telpu, lai varētu pārvadāt vēl lielāku bagāžu. Aizmugurējam sēdeklim ir dzēriena trauku turētājs un roku balsts ar sīklietu nodalījumu, ar kuru palīdzību arī aizmugurē sēdošo pasažieru brauciens ir ērts un patīkams.

Opel Insignia

Ergonomiski sporta sēdekļi

Kā papildus aprīkojums pieejami ortopēdiski sporta sēdekļi, kas regulējami astoņos veidos un piedāvā četros virzienos regulējamu jostas vietas balstu. Tāpat tiek piedāvāta sēžamā spilvena garuma regulēšanas iespēja, kas atslogo kāju augšstilbus.

 Insignia

Stils, jauda un drošība
Insignia ir Opel veiksmes stāsts. Progresīvs dizains un tehnoloģijas, kas pilnībā pārvērš vidējās klases automobiļu segmentu. Pieejams sedans un hečbeks versijās.
 

Cena, sākot no