Drošība

Opel Corsa

5 zvaigžņu NCAP novērtējums

Opel Corsa SAFETEC® sistēmas pamatelements ir ārkārtēji spēcīgs salona rāmis. Tas samazina mehāniskās deformācijas iespējamību un pasažieriem nodrošina maksimāli lielu drošības zonu sadursmes gadījumā. Tamdēļ Opel Corsa saņēmusi maksimālo NCAP sadursmes testu novērtējumu- 5 zvaigznes.

Opel Corsa

Drošības spilveni

Corsa aprīkota ar divpakāpju vadītāja un blakussēdētāja drošības spilveniem, kas, sadursmes gadījumā, nodrošina maksimālu aizsardzību.

Opel Corsa

Pedāļu atbrīvošanas sistēma (PRS)

Pedāļu atbrīvošanas sistēma spēcīgas frontālas sadursmes gadījumā atbrīvo pedāļus, tādējādi samazinot autovadītāja kāju traumu risku.

Opel Corsa

Adaptētais halogēnais apgaismojums (AFL)

Uz Tavu ātrumu un automašīnas vadību reaģējošā AFL sistēma veicina braukšanas drošību, vairo mieru un braukšanas baudu. Ja ir ieslēgts pagrieziena rādītājs, papildus apgaismojums izgaismo krustojumu 90° apmērā pa kreisi, vai pa labi. Lai nodrošinātu maksimāli ērtu parkošanos, papildus gaismas ieslēdzas arī tad, ja tiek ieslēgts atpakaļgaitas pārnesums, lai novietotu automašīnu stāvlaukumā. Lielāka ātruma gadījumā gaismas pagriežas kustības virzienā 15° uz ārpusi un 18° uz iekšpusi.

Opel Corsa

Riepu gaisa spiediena zuduma noteikšanas sistēma (DDS)

Šī sistēma pieejama automašīnām ar Easytronic® pārnesumu kārbu, ESP®Plus virsbūvi un bremžu palīdzības sistēmu, kustības uzsākšanai slīpumā (HSA). Riepu gaisa spiediena zudums tiek noteikts, izmērot riteņa ātrumu un, gaisa zuduma gadījumā, attiecīgā informācija tiek norādīta uz informācijas paneļa.

Corsa 

Dodamies vizināties

Opel Corsa labi izskatās, tai ir sprigani dzinēji un pārdomāts tehniskais risinājums. Opel Corsa pārvērtīs automašīnas vadīšanu par jautru izklaidi.

Cena, sākot no