Braukšanas prieks

Opel Corsa

ECOTEC dzinēji

Opel ECOTEC dzinēji vienlaikus ir kā sprigani, tā arī ekonomiski, un apvieno augstu griezes momentu, jaudu un mazāku degvielas patēriņu un izmešu daudzumu.

Opel Corsa

TWINPORT-tehnoloģija

Unikālā, gāzi sadalošā tehnoloģija nodrošina ievērojamu degvielas ekonomiju, kā arī samazina izmešu daudzumu, bet tai pat laikā nesamazinot dzinēja jaudu. Piedāvājumā 1-, 1,2- un 1,4-litru TWINPORT benzīna dzinēji.

Opel Corsa

Dīzeļdzinējs

Corsa tiešās iesmidzināšanas dīzeļdzinējs CDTI ir jaudas, darbspēju un komforta apliecinājums. Piedāvājumā divu dažādu jaudu,- 1,3-litru CDTI dzinējs un 1,7-litru CDTI dzinēji.

Opel Corsa

Easytronic pārnesumkārba

Efektīvā un lietošanā vienkāršā Easytronic pārnesumkārba apvieno 5 ātrumu manuālās ātrumkārbas priekšrocības un automātiskās pārnesumkārbas komfortu. Lai pārslēgtu pārnesumu, nepieciešama vien niecīga kustība. 1,4 TWINPORT dzinēja versijā, kā papildus aprīkojums, iespējama 4 ātrumu automātiskā pārnesumkārba ar ziemas programmu.

Opel Corsa

Elektrisks stūres pastiprinātājs (EPS)

Ātrumu jūtošs stūres pastiprinātājs, veicot parkošanās manevrus, sniedz maksimālu palīdzību un braucot ar lielu ātrumu, nodrošina nevainojamu stabilitāti uz ceļa.

Opel Corsa

Interaktīvā vadības sistēma (IDS)

Šasijai iespējams pievienot interaktīvo vadības sistēmu, kas ietver arī pilnveidotu elektronisku stabilitātes kontroli (ESP) un pilnveidotu stūrēšanas kontroli EUC).

Opel Corsa

Kalnu bremzes (HSA)

Uzsākot kustību slīpumā vai novietojot automašīnu stāvlaukumā, kalnu bremze pēc bremžu pedāļa atlaišanas novērš automašīnas ripošanu atpakaļ.

Opel Corsa

Bremžu pretbloķēšanas sistēma (ABS)

Elektroniskā bremzēšanas spēka sadales sistēma (EBD): optimizē bremzēšanas spēku atbilstoši tā noslogojumam. Bremžu kontroles sistēma pagriezienos (CBC): samazinot spriedzi uz pagrieziena iekšējiem priekšējiem riteņiem, uzlabo automašīnas stabilitāti bremzējot pagriezienos. Taisnās līnijas stabilitātes kontroles sistēma (SLS): pamana un, samazinot bremžu spiedienu uz attiecīgajiem riteņiem, uzlabo jebkādu nestabilitātes tendenci, bremzējot taisnā līnijā.

Opel Corsa

Pārnesumu maiņas indikators

Izpratne, kad jāmaina pārnesums, ir ļoti būtiska, lai nodrošinātu ekonomisku braukšanu. Pārnesumu maiņas indikatora rādījumi par nepieciešamību pārslēgt pārnesumu ir viegli ieraugāmi uz instrumentu paneļa. Šī sistēma iekļauta visu benzīna dzinēju un 1,3 litru CDTI 70 kW (95 Zs) un 1,7-litru CDTI dīzeļdzinēju standarta aprīkojumā.

Opel Corsa

Iedarbināšanas un izslēgšanas sistēma

Iespaidīgi ekonomiskā un izmešu daudzumu samazinošā, it īpaši pilsētas satiksmes apstākļos, sistēma aptur dzinēja darbību, ja tas darbojas ar īpaši zemu ātrumu vai tukšgaitā. Atlaižot sajūga pedāli, dzinējs atsāk savu darbību.Ņemot vērā, ka šī sistēma ir savienota ar automašīnas apsildes sistēmu, dzinēja darbība netiek apturēta tad, ja temperatūra salonā ir zemāka par noteikto līmeni. Iedarbināšanas un izslēgšanas sistēma iekļauta 1,3-litru CDTI 70 kW (95 Zs) ar manuālo pārnesumu kārbu un 1,3-litru CDTI, 55 kW (75 Zs) ar manuālo pārnesumu kārbu automašīnu standarta aprīkojumā.

Corsa 

Dodamies vizināties

Opel Corsa labi izskatās, tai ir sprigani dzinēji un pārdomāts tehniskais risinājums. Opel Corsa pārvērtīs automašīnas vadīšanu par jautru izklaidi.

Cena, sākot no