Tehnoloģijas

Opel Corsa parkimisandur

Parkošanās sistēma

Ieslēdzot atpakaļgaitas pārnesumu, iedarbojas īpaša parkošanās sistēma, kas ar skaņas signālu informē par šķēršļiem automašīnas novietošanas procesā.

Opel Corsa

Apsildāms stūres rats

Corsa savā klasē ir pirmā vieglā automašīna, kuras papildus aprīkojumā tiek piedāvāts apsildāms stūres rats. Tas ir nenovērtējami, ja jābrauc aukstā ziemas dienā.

Opel Corsa

Riepu gaisa spiediena kontroles sistēma (DDS)

Dažu modeļu standarta aprīkojumā ir iekļauta riepu gaisa spiediena kontroles sistēma, kas pēc ratu apgriezienu ātruma nosaka riepu gaisa spiediena pazemināšanos un informē par to.

Opel Corsa

Apgaismojums no durvīm līdz durvīm

Apgaismojums no durvīm līdz durvīm pēc automašīnas novietošanas stāvlaukumā, tumšā laikā atvieglo Tavu nokļūšanu no automašīnas līdz mājas durvīm. Pirms aizslēgt durvis, nospied attiecīgo slēdzi un priekšējās, kā arī aizmugurējās gaismas paliks vēl degot pus minūti.

Opel Corsa

Pastāvīgā ātruma uzturētājs

Augstākā līmeņa aprīkojumā pieejams pastāvīgā ātruma uzturētājs, kas nodrošina uzturēt paredzēto ātrumu, pat neturot kāju uz akseleratora pedāļa.

Opel Corsa

Elektroniskā klimata kontrole (ECC)

Patentētā un vienotai vadības sistēmai pievienotā Opel klimata kontroles sistēma automašīnas salonā nodrošina līdzsvarotu iekšējo klimatu pat ārkārtējos laika apstākļos.

Opel Corsa

Izklaides un navigācijas sistēma

Corsa iebūvētā izklaides un informācijas sistēma ir izmantojama intuitīvi, tā ir vizuāli pievilcīga un piedāvā dinamiskus navigācijas norādījumus, iespēju klausīties savu iecienītāko radio staciju un izmantot MP3 atskaņotāju. Tu vari izvēlēties MP3 failus atskaņojošu 6 CD disku maiņas CD radio, audio iekārtu, un jaunāko navigācijas sistēmu ar 6,5" krāsainu displeju ar DVD-ROM, kas ietver vairāk kā 30 Eiropas valstu navigācijas, kartogrāfijas un digitālo ceļojumu informāciju.

Opel Corsa

Mobilā telefona paliktnis

Mobilā telefona pievienošanai vari izvēlēties bezvadu Bluetooth™ risinājumu vai arī iebūvētu telefona akumulatora uzlādes sistēmu. Visas telefona būtiskākās funkcijas iespējams vadīt no stūres, priekšējā paneļa vai ar balsi.

Corsa 

Dodamies vizināties

Opel Corsa labi izskatās, tai ir sprigani dzinēji un pārdomāts tehniskais risinājums. Opel Corsa pārvērtīs automašīnas vadīšanu par jautru izklaidi.

Cena, sākot no