Dizains

Opel Corsa

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma automātiski izvēlēsies piemērotāko no deviņām dažādām apgaismošanas funkcijām, ar mērķi nodrošināt maksimālu apgaismojumu, bet, tai pat laikā, neapžilbinātu citu automašīnu vadītājus.

Opel Corsa

Panorāmas jumta lūka

Kā papildus aprīkojums piedāvātā, elektriski regulējamā jumta lūka ļauj automašīnas salonu pārvērst vēl plašāku un saulaināku.

Opel Corsa

Flex-Fix pārvadājumu rāmis

Corsa neatkārtojamais, iebūvētais pārvadājumu rāmis izpalīdzēs Tev pat tad, kad citi nespēs palīdzēs. Pateicoties tam, Tev būs iespēja pārvadāt pat divus velosipēdus. Ja pārvadājumu rāmja izmantošana nav nepieciešama, to iespējams noslēpt aizmugurējā bamperī.

Opel Corsa

Bagāžas nodalījums

Bagāžas nodalījuma grīdu iespējams noregulēt un izvietot divos līmeņos- tādējādi iespējams pārvadāt vēl lielāku bagāžu.

Opel Corsa

Izgaismoti slēdži

Uz automašīnas paneļa ērti izvietoti radio, klimata kontroles un gaismu vadības slēdži. Slēdži, lai tos būtu ērti izmantot krēslā un tumsā, ir samtaini, maigi izgaismoti.

Opel Corsa

OPC Line

Kā papildus aprīkojums ir pieejama īpaši Opel Corsa radīta pakete, kas šai automašīnai piešķir mirdzošu un sportisku raksturu.

Corsa 

Dodamies vizināties

Opel Corsa labi izskatās, tai ir sprigani dzinēji un pārdomāts tehniskais risinājums. Opel Corsa pārvērtīs automašīnas vadīšanu par jautru izklaidi.

Cena, sākot no