Braukšanas prieks

Opel meriva

ECOTEC dzinēji

ECOTEC dzinējus raksturo jauda un degvielas ekonomija. Visi dzinēji atbilst Euro 5 izmešu daudzuma standartiem, un apvienoti ar vai nu 6 pakāpju manuālo vai automātisko pārnesumkārbu.

Opel meriva

Meriva ecoFLEX dzinējs

Jaunā dzinēju tehnoloģija samazina izmešu daudzumu – 135g/km, kā arī degvielas patēriņu,- 5l/100 km. Apgriezienu indikatora zaļā zona apliecina ekonomisku un videi draudzīgu braukšanas stilu.

Opel meriva

Apsildāms stūres rats

Šajā klasē neatkārtojama komforta funkcija, kā papildus aprīkojums, ir pieejams apsildāms stūres rats, kas ātri sasildīs Tavas rokas. Lai piedāvātu papildus komfortu, šī funkcija pieejama savienojumā ar priekšējo sēdekļu apsildi.

Opel meriva

Easytronic pārnesumu kārba

Kā papildus aprīkojums 1,6 litru automašīnai ar TWINPORT benzīna dzinēju, pieejama Easytronic pārnesumkārba, kas ir 5 pārnesumu manuālās un automātiskās pārnesumu kārbas apvienojums. Automātiskajā režīmā tā darbojas kā parasta automātiskā pārnesumu kārba. Toties ar vienkāršu kustību, vari izvēlēties manuālo režīmu. Ņemot vērā, ka sajūga pedāļa nav, ātrumu pārslēgšana notiek vien pārvietojot pārnesumu kārbas kloķi. Uz rādītāju paneļa redzēsi, kāds pārnesums ir ieslēgts.

Opel meriva

Kalnu bremze

Kalnu bremze palīdzēs Tev uzsākt kustību slīpumā, neizmantojot rokas bremzi.

Opel meriva

Parkošanās pilots

Nekas nav absolūti pilnīgs un pat pie mazām sadursmēm dažreiz iespējams gūt nopietnas traumas. Parkošanās pilots palīdz noteikt gan priekšā, gan aizmugurē esošos šķēršļus. Par šķēršļu attālumu tiek ziņots ar pulsējošu skaņas signālu.

Opel meriva

Elektriska stāvbremze

Standarta aprīkojumā ietilpstošā elektriskā stāvbremze ar slēdzi, novietojot automašīnu stāvlaukumā, nodrošina maksimālu komfortu, drošību un no vadītāja prasa mazāku piepūli. Tā novērš automašīnas ripošanu atpakaļ, uzsākot kustību slīpumā un automātiski atslēdzas, kad automašīna uzsāk kustību.

Meriva

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no