Tehnoloģijas

Opel meriva

Audiosistēma

Standarta aprīkojumā ietilpst rādio / CD atskaņotāja sagatave ar sešām sklandām. Kā papildaprīkojums iespējama audiosistēmas vadība ar uz stūres izvietotajiem vadības slēdžiem.

Opel meriva

Navigācijas sistēma

Opel satelīta navigācijas sistēmas ir viegli izmantot. Sistēmas ar CD vai DVD-ROM piedāvā aktuālu informāciju par krustojumiem un satiksmes situāciju, kā arī atspoguļo informāciju grafiskajā vai krāsainajā displejā.

Opel meriva

Klimata kontrole

Klimata kontrole tiek vadīta ar regulējama klimata kompresora palīdzību, kas nodrošina augstākas darbspējas un degvielas patēriņa ekonomiju. Kā papildus aprīkojums piedāvātā elektroniskā klimata kontrole nodrošina pastāvīgas temperatūras uzturēšanu automašīnas salonā.

Opel meriva

Borta kompjūters

Pastāvīgi informēs par degvielas patēriņu, tehniskā stāvokļa rādītājiem, degvielas atlikuma daudzumu, vidējo ātrumu u.c.

Opel meriva

Pastāvīgā ātruma uzturētājs

Pastāvīgā ātruma uzturētājs palīdz saglabāt vēlamo ātrumu, neturot kāju uz bremžu pedāļa. Izmantojot šo sistēmu, Tev ir iespēja gūt komfortablāku pārvietošanos, ietaupīt degvielu un izvairīties no ātruma pārsniegšanas riska. Sistēma nekavējoties atslēdzas, kolīdz tiek nospiests akseleratora, bremžu vai sajūga pedālis.

Meriva

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no