Dizains

Opel meriva

FlexDoors durvju sistēma

Atjautīgā FlexDoors durvju sistēma ļauj atvērt abas sānu durvis gandrīz 90° leņķī, kas nodrošina maksimāli ērtu iekļūšanu un izkļūšanu no automašīnas. Pateicoties plaši atveramajām durvīm, pasažieris nokļūst telpā kur ir visplašākā telpa starp automašīnas jumtu un grīdu.

Opel meriva

FlexRail bagāžas nodalījuma sistēma

FlexRail ir vienreizēja, starp priekšējiem sēdekļiem novietota moduļu sistēma, ar kuras palīdzību vienmēr iespējams pārvietot moduļu sistēmas komponentus tā, lai atrastu sev vis piemērotāko bagāžas noturēšanas sistēmu.

Opel meriva

FlexSpace sēdekļu sistēma

Atraktīvā sēdekļu sistēma ļauj pārvērst Meriva no piecu sēdekļu automašīnas uz četru, trīs, divu vai viena sēdekļa automašīnu- neradot nepieciešamību sēdekļus izcelt no automašīnas. Aizmugurējos sānu sēdekļus vari pārvietot uz vidu, aizmuguri un priekšu.

Opel meriva

Flex Floor bagāžas nodalījums

Bagāžas nodalījuma grīdu iespējams izvietot divos dažādos līmeņos. Augstākajā līmenī bagāžas nodalījuma grīda ir vienā līmenī ar nolaistiem aizmugurējiem sēdekļiem, un zem tās atrodas pārsegta bagāžas telpa. Zemākā līmeņa variantā bagāžas nodalījumā iespējams pārvadāt augstākus priekšmetus.

Opel meriva

FlexFix iebūvētais velosipēda stiprinājuma rāmis

Uz iebūvētā velosipēdu stiprinājuma rāmja vari uzstādīt pat divus velosipēdus vai īpašu alumīnija boksu. Šāda sistēma pieejama tikai Opel automašīnām.

Opel meriva

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma, atkarībā no apstākļiem un ar mērķi nodrošināt optimālu apgaismojumu jebkuros apstākļos, neapžilbinot pretimbraucošos autovadītājus, izvēlas vienu no deviņām dažādām apgaismošanas funkcijām.

Opel meriva

Tonētas aizmugurējās nolaižamās gaismas

Īpašiem palikņiem piestiprinātās nolaižamās aizmugurējās gaismas uzlabo redzamību, iekļaujoties kopējā automašīnas vizuālajā stilā. Paaugstinātais novietojums pasargā tās no bojājumiem automašīnas novietošanas procesa laikā.

Opel meriva

Ceļojumu līdzpalīgs

Ja nolaidīsi vidējo aizmugurējo sēdekli, iegūsi rokas balstu ar 6 litru ietilpību, dzesēšanu un divus izvirzāmus glāžu-/pudeļu turētājus.

Opel meriva

Galdiņi sēdekļu muguras balstā

Kā papildus aprīkojums pieejami atlokāmi galdiņi sēdekļu muguras balstos, kas aprīkoti ar glāžu turētājiem un kas papildinās ceļojumu komforta līmeni.

Opel meriva

Panorāmas jumts

Panorāmas jumts sniedzas pār abām sēdekļu rindām un padara salonu vēl gaišāku un gaisīgāku. Ja nu tomēr saules kļūst par daudz, no tās pasargāties varēsi, izmantojot elektrisko saules aizsegu.

Meriva

Stils un funkcionalitāte
Opel Insignia sporta universāls ir nevainojams līdzsvars starp sportisku stilu un ietilpību. Pieejams četros aprīkojuma līmeņos.

Cena, sākot no