Drošība

Opel Astra

EURO NCAP

Eiropas jauno automašīnu drošības novērtēšanas testu ietvaros Opel Astra pasažieru drošība tika novērtēta ar maksimāli iespējamajām piecām zvaigznēm.

Opel Astra

Drošības spilveni

Pilna izmēra priekšējie un sānu drošības spilveni aizsargā kā autovadītāju, tā arī blakussēdētāju. Kā papildus aprīkojums pieejami drošības aizkari, kas visus pasažierus pasargā no galvas traumām.

Opel Astra

Aktīvie galvas balsti

Aktīvie galvas balsti sadursmes gadījumā maina savu pozīciju tā, lai maksimāli pasargātu pasažiera mugurkaulu, galvu un ķermeņa augšdaļu no traumu gūšanas.

Opel Astra

SAFETEC-sistēma

Opel drošības sistēma nodrošina, ka visas aktīvās un pasīvās drošības sistēmas darbojas vienoti, tādējādi nodrošinot maksimālu autovadītāja un pasažieru drošību.

Opel Astra

Brīdinājums par novirzīšanos no ceļa

Opel Astra aprīkota ar brīdinājuma sistēmu par novirzīšanos no ceļa, kas aprīkota ar kameru, kas fiksē ceļa līnijas. Sistēma nekavējoties informē, ja automašīna pārbrauc ceļa līniju, neieslēdzot pagrieziena rādītāju.

Astra

Iespaidīgi piedzīvojumi
Jaunais Opel Astra piedāvā absolūti jaunu dizainu un efektīvus dzinējus, bet jaunākās tehnoloģijas nodrošina, lai katrs brauciens ar Astra būtu vēl komfortablāks un drošāks.

Cena, sākot no