Braukšanas prieks

Opel Astra

ECOTEC dzinēji

Plašā izvēlē piedāvājam tehnoloģiski nevainojamus un jūtīgus ECOTEC dzinējus, kurus raksturo to jaudīgums un ekonomiskums. Visi dzinēji atbilst Euro 4 izmešu standartiem.

Opel Astra

Dzinēji

Piedāvājam 4 līmeņu ekonomiskus un jaudīgus dzinējus, sākot no 1,4 -1,6 litru benzīna dzinējiem, kuru jauda ir no 74 kW līdz 132 kW. Pieejami arī četru dažādu līmeņu dīzeļa dzinēji, kuru jauda ir no 70 kW līdz 118kW.

Opel Astra

ecoFLEX dzinējs

Jaunā Opel Astra ecoFLEX 1,3 CDTI ECOTEC® dzinēja jauda ir 95 Zs, bet degvielas patēriņš, tai pat laikā, vien 4,2 litri un izmešu daudzuma līmenis 109 g/km. Tahometra zaļais rādītājs perfekti atspoguļo ekonomisku un videi draudzīgu braukšanas stilu.

Opel Astra

FlexRide

Jaunā Opel Astra pielāgojas ceļa apstākļiem un Tavam braukšanas stilam. Ar vienu slēdzi vari izvēlēties, vai brauksi komfortablā, rāmā vai sportiskā automašīnā. Braukšanas režīma kontroles sistēma atpazīst 11 dažādas braukšanas situācijas, kā, piemēram, vienmērīga braukšana, lēna braukšana, braukšana pa līkumotu ceļu, bremzēšana. Sistēma pielāgo visu šasijas sistēmu darbību tā, lai nodrošinātu visdrošāko un lieliskāko braukšanu.

Astra

Iespaidīgi piedzīvojumi
Jaunais Opel Astra piedāvā absolūti jaunu dizainu un efektīvus dzinējus, bet jaunākās tehnoloģijas nodrošina, lai katrs brauciens ar Astra būtu vēl komfortablāks un drošāks.

Cena, sākot no