Tehnoloģijas

Opel Astra

Audio sistēma

Lai nodrošinātu augstākā līmeņa skaņas kvalitāti, kā papildus aprīkojums tiek piedāvāta Infinity Sound System ar deviņām sklandām. Audio signāls tiek digitalizēts un piemērots ideālam skaņas kvalitātes līmenim ar digitāla skaņas procesora palīdzību.

Opel Astra

Borta kompjūters

Borta kompjūters uz informācijas displeja atspoguļo informāciju par degvielas patēriņu, atlikušo braukšanas laiku, kas ir kopējā braukšanas laika un veiktā ceļa attiecība.

Opel Astra

Elektroniska klimata kontroles sistēma

Elektroniskā klimata kontroles sistēma nodrošina piemērotu temperatūru kā autovadītājam, tā arī blakussēdētājam. Augstāka līmeņa aprīkojumā tiek piedāvāta divu zonu klimata kontroles sistēma un āra gaisa tīrības sensors, kas nepieciešamības gadījumā automātiski pārslēdzas un nodrošina tīru gaisa plūsmu.

Opel Astra

Ātrā apsilde

Elektroniski vadāma papildus apsildes sistēma, kas ātri sasilda salonu, neatkarīgi no dzinēja temperatūras. Ātrā apsilde atkausē arī ledu no logiem.

Opel Astra

Opel Eye

Kā papildus aprīkojums pieejama kamera, kas fiksē visas aizliedzošās un ātrumu ierobežojošās ceļa zīmes, un attiecīgo informāciju atspoguļo uz displeja.

Opel Astra

Parkošanās palīgs

Ieslēdzot automašīnas atpakaļgaitas pārnesumu, aktivizējas sistēma, kas ar skaņas signālu brīdina par iespējamajiem šķēršļiem automašīnas novietošanas procesā.

Astra

Iespaidīgi piedzīvojumi
Jaunais Opel Astra piedāvā absolūti jaunu dizainu un efektīvus dzinējus, bet jaunākās tehnoloģijas nodrošina, lai katrs brauciens ar Astra būtu vēl komfortablāks un drošāks.

Cena, sākot no