Dizains

Opel Astra

Adaptīvas priekšējās gaismas (AFL)

Mūsdienīgā priekšējo gaismu sistēma automātiski izvēlas kādu no deviņām iespējamajām apgaismošanas funkcijām, nodrošinot maksimālu apgaismojumu un neapžilbinot citus autovadītājus.

Opel Astra

Sporta sēdekļi

Jaunā Opel Astra aprīkota ar ērtiem, ķermeņa formām atbilstošiem sporta sēdekļiem kurus iespējams pārregulēt sešos veidos. Sēdekļi piedāvā četru virzienu jostas vietas balstus, kas ļauj sēdekli piemērot tieši Tavam augumam.

Opel Astra

Noliecams priekšējais sēdeklis

Noliecams priekšējā sēdekļa muguras balsts var kalpot kā ērts darba galds un paliktnis datoram. Jaunā Opel Astra ir lielisks palīgs ikdienas darba braucienos.

Opel Astra

Bagāžas nodalījums

Plaši atveramās durvis, noliecami aizmugurējie sēdekļi un viena līmeņa bagāžas nodalījuma grīda ļauj ātri piemērot automašīnu dažādas bagāžas pārvadāšanai.

Opel Astra

Flex Floor

Bagāžas ievietošanu vai izņemšanu atvieglo iespēja novietot bagāžas nodalījuma grīdu dažādos līmeņos.

Opel Astra

Flex-Fix velosipēdu turētājs

Opel Astra neatkārtojamais, iebūvētais velosipēdu turētājs ir ļoti noderīgs. Ar tā palīdzību iespējams pārvadāt pat divus velosipēdus. Ja velosipēdu turētāju nav nepieciešamības izmantot, to iespējams noslēpt aizmugurējā bamperī.

Astra

Iespaidīgi piedzīvojumi
Jaunais Opel Astra piedāvā absolūti jaunu dizainu un efektīvus dzinējus, bet jaunākās tehnoloģijas nodrošina, lai katrs brauciens ar Astra būtu vēl komfortablāks un drošāks.

Cena, sākot no