Dizains

Peugeot 107 Dizains
Peugeot Envy versijas automašīnas izceļas ar savdabīgu un elegantu plūmju violetu krāsu. Kopā transportlīdzeklis ir pieejams astoņos krāsas toņos. Dizains ir ar plūstošām līnijām un harmonisks, labi iekļaujoties pilsētas satiksmē. Līdzās ārējai pievilcībai šī pilsētas automašīna ir arī izturīga un ar spēcīgu raksturu.
Peugeot 107 Priekšpuse
Jaunie mūsdienīgie kontūrgaismas lukturi ar LED dienasgaismas uguņiem turpina priekšējā bampera hromētās kontūrlīnijas. Auto numura plāksne atrodas bampera centrā. Priekšējos uguņus uzsver melns ietvars, pieejami ir arī jauna veida miglas uguņi.
Peugeot 107 Aizmugures lūka
Aizmugures lūkas plašais logs uzsver automašīnas oriģinalitāti, tajā pašā laikā piedāvājot nepieciešamo redzamību braukšanai pilsētā. Aizmugures loga stiklu ieskauj melnas krāsas apmale. Sarkanie aizmugures uguņi atrodas augstu pie aizmugures stikla stūriem.
Peugeot 107 Salons
Peugeot 107 salons ir plašs un krāsains, piemēram, virsbūves nokrāsa atspoguļojas arī durvju iekšpusē. Plānie sēdekļi ar integrētajiem galvas balstiem, mērierīču panelis ar savu tehnisko dizainu un radio rada patīkamu un plašu telpu.
Peugeot 107 Indikatoru bloks
Labi sistematizētais, mūsdienīgā dizaina indikatoru bloks nodrošina ērtu piekļuvi visai informācijai. Šeit izvietoti degvielas līmeņa, nobraukuma un 2Tronic ātrumkārbas indikatori un signāllampiņas. Tāpat indikatoru blokā atrodas spidometrs. Papildu aprīkojumā ir pieejams arī tahometrs.
Peugeot 107 Sēdekļi
Uz lielajiem un regulējamajiem priekšējiem sēdekļiem jutīsies ērti arī garāka auguma cilvēki. Vadītāja sēdekli iespējams pielāgot jebkurai ķermeņa formai; noregulēt var arī stūres statni. Papildu vietu bagāžai var iegūt, nolokot aizmugures sēdekļu atzveltnes.
Peugeot 107 Manevrēšana
9,46 metrus lielais apgriešanās rādiuss, padara manevrēšanu ar šo kompakto pilsētas automašīnu, ērtu jebkurā situācijā.