Drošība

euro ncap Eiropas jauno automašīnu novērtēšanas programma „Euro NCAP”
Organizācijas Euro NCAP veiktajā drošības testā „Peugeot 107” ir ieguvis četras zvaigznes attiecībā uz pieaugušu pasažieru aizsargātību, kas ir viens no labākajiem novērtējumiem šajā klasē!
peugeot 107 Pastiprināta virsbūves konstrukcija
Absorbē trieciena spēku. Papildu šķērsstienis palielina priekšējā bufera izturību, bet īpašie trieciena spēku absorbējošie elementi zem priekšējā paneļa aizsargā pasažieru kājas no iespējamām traumām.
peugeot 107 Drošības spilveni
Standarta aprīkojumā iekļauti divi priekšējie drošības spilveni. Kā izvēles aprīkojums tiek piedāvāti arī divi sānu spilveni un divi piepūšamie aizkari (priekšā un aizmugurē sēdošo pasažieru galvas aizsardzībai). Iespēja bloķēt pasažieru drošības spilvenus, lai atbilstoši noteikumiem ievietotu bērnu sēdeklīti.
peugeot 107 Drošības jostas
Aizmugures sēdeklī – „Isofix” stiprinājumi. Priekšējās drošības jostas ar pirotehnisko priekšspriegotāju un nostiepuma (slodzes) ierobežotāju. Avārijas bremzēšanas gadījumā priekšspriegotāji piespiež vadītāju/pasažieri pie sēdekļa atzveltnes, lai neļautu cilvēkam pēc inerces pārvietoties uz priekšu. Aizmugures sēdeklī drošības jostas ir mehāniski saritināmas. Ja drošības josta nav nostiprināta, ieslēdzas audio vizuāla brīdinājuma sistēma.