Dizains

Peugeot boxer Dizains
Pārsega virsmu, priekšējo spārnu un platā vējstikla līniju vienmērīga pāreja. Lieliska redzamība no vadītāja vietas, tostarp pateicoties pazeminātajai vējstikla līnijai. Apjomīgs buferis, kurā vieta atradusies ne tikai miglas lukturiem, bet arī diviem pakāpieniem. Plats radiatora režģis, liels logotips ar lauvēna attēlu, augstu novietoti un pagarināti priekšējie lukturi – tās ir galvenās „Peugeot” zīmola stila pazīmes.
Peugeot boxer Gabarīti
Tiek ražoti trīs „Peugeot Boxer” modeļi, ar dažādiem kravas nodalījuma augstumiem. Atkarībā no augstuma kravas nodalījuma tilpums var būt no 8 līdz 17 m3. Septiņas virsbūves versijas. Izvēlieties piemērotu virsbūvi, gabarītus vai papildu aprīkojumu – un izbaudiet priekšrocības, lietojot transportlīdzekli, kas atbilst jūsu prasībām.
Peugeot boxer Aizmugures durvis
Trīs aizmugures durvju varianti, ieskaitot bīdāmās durvis, atvieglo kravu iekraušanu un izkraušanu. Pakāpiens uz aizmugures bufera – ar pārklājumu pret paslīdēšanu.
Peugeot boxer Ārējie atpakaļskata spoguļi
Kā izvēle tiek piedāvāti divdaļīgi elektriski vadāmi un apsildāmi atpakaļskata spoguļi, kas atvieglo vadīšanu un manevrēšanu. Spoguļa augšējā daļa atspoguļo situāciju transportlīdzekļa aizmugurē, bet apakšējā – to, kas notiek pie automobiļa sāniem.
Peugeot boxer Instrumentu panelis
Kompakts risinājums, kas nodrošina ērtu piekļuvi pie slēdžiem un vadības aprīkojuma. Turpat atrodas arī ātrumu pārslēga svira un nodalījums sīkumu glabāšanai.

Boxer

Celtniecības darbi, kravu pārvadāšana, labiekārtošana un apzaļumošana... „Peugeot Boxer” modeļu vidū noteikti atradīsiet tieši to autofurgonu, kas būs ideāli piemērots jūsu mērķiem.

Cena, sākot no