Opel Insignia Country Tourer 

Insignia Country Tourer 

Atlētiskais Opel Insignia Country Tourer ir jauns sportisks universālis ar pilsētas džipa īpašībām. Pasaules pirmizrādi tas piedzīvos septembrī, pārdošanā nonāks 2013. gada rudenī!

Cena, sākot no

Opel insignia country tourer Opel insignia country tourer Opel insignia country tourer Opel insignia tourer
  

Sports Tourer ir automobilis ar pilsētas džipa īpašībām: paaugstināts klīrens un stilīgi virsbūves aizsargelementi, kas padara to atšķirīgu no radniecīgā Insignia Sports Tourer. Modeļa raksturīgākās iezīmes ir pamanāms riteņu arku un apakšējās virsbūves daļas apšuvums un dubultās izplūdes caurules.

  

Pilnpiedziņa nodrošina saķeri un drošu vadāmību jebkādos laika apstākļos. Insignia Country Tourer tiek piedāvāts ar plašu jaudīgu turbo dzinēju klāstu, piemēram, 184 kW/250 Zs 2 litru benzīna dzinējs ar tiešo iesmidzināšanu vai 2,0 BiTurbo CDTI. Abu dzinēju maksimālais griezes moments ir 400 Nm.

  

Elektriski kontrolētā 4x4 riteņu piedziņa ietver lielisko Haldex sajūgu un elektronisko bloķējošo diferenciāli, kas nodrošina nevainojamu vilktspēju uz ceļa ar jebkuru segumu vai bez tā. Sistēma nepārtraukti pielāgojas ceļa apstākļiem un vienmērīgi sadala griezes momentu no nulles līdz 100 procentiem starp priekšējo un aizmugurējo tiltu un starp abiem aizmugurējiem riteņiem. Pilnpiedziņas trumpis ir tas, ka tā jaudas sadali veic vēl pirms riteņa izslīdēšanas, kas notiek nepietiekamas vilktspējas dēļ un raksturīga, piemēram, pārvietojoties pa slapjiem vai ar sniegu klātiem ceļiem. Nepieciešamības gadījumā sajūgu kontrolējošā ierīce nekavējoties pārvada griezes momentu uz aizmugurējo asi.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »