Braukšanas prieks

Opel Astra GTC

Dzinēja izvēle

Ir iespējams izvēlēties benzīna dzinējus ar jaudu, sākot no 74 kW (100 zs), līdz 132 kw (180 zs), kā arī turbo dīzeļdzinējus ar jaudu, sākot no 81 kW (110 zs), līdz 121 kw (165 zs). Visi dzinēji atbilst Euro 5 emisiju standartam. Dzinēji ir pieejami ar 6 pārnesumu manuālo ātrumkārbu; 1,4 litru 103 kW (140 zs) benzīna dzinējs un 2,0 litru CDTI 121 kW (165 zs) dīzeļdzinējs tiek papildu aprīkojumā piedāvāts arī ar 6 pārnesumu automātisko ātrumkārbu.

Opel Astra GTC

Šasija

Modernā balstiekārta nodrošina īpaši precīzu vadību, ērtu braukšanu un ļoti zemu trokšņa un vibrāciju līmeni. Pateicoties šasijas platumam, līkumos automašīna ir ļoti stabila, bet, pateicoties lielajai garenbāzei, automašīna brauc vienmērīgi arī uz nelīdzena ceļa.

Opel Astra GTC

Šasijas kontroles sistēma FlexRide

Elektroniskā šasijas kontroles sistēma FlexRide nekavējoties reaģē uz apstākļu izmaiņām un nepārtraukti pielāgojas vadītāja braukšanas stilam. Nepārtrauktā balstiekārtas kontrole (CDC) regulē balstiekārtas iestatījumus reālajā laikā. Četru kanālu ABS un elektroniskā bremzēšanas spēka sadales sistēma, kā arī vilktspējas kontroles sistēma un ESP®Plus darbojas kopā, lai nodrošinātu labāku braukšanas dinamiku. Izvēlē ir trīs darba režīmi: Sport, Tour un Normal, kuri domāti dažādiem braukšanas stiliem.

Opel Astra GTC

Balstiekārta

Jaunajai Opel Astra GTC automašīnai ir HiPerStrut priekšējā balstiekārta, kas nodrošina nepārtrauktu automašīnas stabilitāti. Automašīnai ir arī unikālā Watt sviru balstiekārta ar šķērsnoturības stabilizatoru un vērpstieni, kas līdz šim, tikusi izmantota vien sacīkšu automašīnās. Tūlīt aiz riteņu viduslīnijas uz tērauda šķērsstieņa balstās divi amortizatori. Tie ir piestiprināti pie apakšējiem riteņu turētājiem. Šīs kompaktās sistēmas galvenā priekšrocība ir tilta sānkustības novēršana, kas nodrošina lielāku stabilitāti, vienmērīgāku braukšanu un labāku vadāmību.

Astra GTC 

Jaudas un elegances apvienojums
Jaunajā Opel Astra GTC automobilī pilsētnieciski šikais dizains ir apvienots ar iekārojamu sportisku interjeru, nodrošinot baudpilnu braukšanu.

Apmeklē mikrosaitu »

Cena, sākot no