Tehnoloģijas

Opel Astra GTC

Informācijas un izklaides sistēmas

Izvēlēties ir iespējams, sākot no CD radio ar MP3 atbalstu un stereo ievadu, līdz pat jaunākās tehnoloģijas navigācijas sistēmai Navi 900 Europe, kurai ir 7 collu krāsainais 3D ekrāns ar putna lidojuma skatu, kā arī 8 GB SD karte ar vairāk nekā 30 Eiropas valstu navigācijas programmatūrām un ilustrētajiem ceļvežiem. Skaņas failu atskaņošanai ir integrētais CD atskaņotājs, kā arī ir iespējama navigācijas sistēmas, telefona, radio un CD/USB balss vadība.

Opel Astra GTC

Skaņas sistēma Infinity

Nolūkā nodrošināt labāko iespējamo skaņu jaunajam Opel Astra GTC ir iespējams uzstādīt skaņas sistēmu Infinity Sound System ar astoņiem augstākā līmeņa atskaņotājiem. Audio signāla digitalizēšanai un noregulēšanai tiek izmantots digitālais skaņas procesors, kas nodrošina precīzu skaņas atbilstību.

Opel Astra GTC

Start/stop sistēma

Start/stop sistēma optimizē degvielas patēriņu jo īpaši pilsētas satiksmē. Dzinējs izslēdzas, ja automašīna ir apturēta un ātrumu pārslēgs ir neitrālajā stāvoklī. Dzinējs atkal ieslēdzas, tikko tiek nospiests sajūgs. Sistēmu var ieslēgt un izslēgt ar mērierīču panelī esošo slēdzi. Start/stop sistēma ir pieejama visām versijām ar manuālo ātrumkārbu, izņemot versijām ar 1,8 litru 103 kW (140 zs) un 1,6 litru Turbo 132 kW (180 zs) dzinējiem.

Opel Astra GTC

Opel Eye kameras sistēma

Papildu aprīkojumā ir kamera, kas identificē visas aizliedzošās un ātrumu ierobežojošās satiksmes zīmes un uzrāda atbilstošo apzīmējumu uz mērierīču paneļa. Tāpat sistēma brīdina, ja automašīna novirzās no savas braukšanas joslas, neieslēdzot virzienrādītāju. Kamera identificē arī priekšā braucošos transportlīdzekļus, kā arī aprēķina un uzrāda attālumu līdz tiem, tādējādi palielinot braukšanas drošību.

Opel Astra GTC

Tālo gaismu uguņu palīgsistēma priekšējiem halogēna lukturiem (HBA)

Automašīnas Opel Astra GTC standarta aprīkojumā esošos priekšējos halogēna lukturus var papildināt ar tālo gaismu automātisko vadību. Tālo gaismu palīgsistēma uzrauga pretī un priekšā braucošos transportlīdzekļus un ieslēdz tālās gaismas, ja apstākļi to pieļauj.

Opel Astra GTC

Auto novietošanas pilots

Auto novietošanas pilots identificē priekšā un aizmugurē esošos šķēršļus. Par attālumu līdz šķēršļiem ziņo pulsējošs skaņas signāls un uz ekrāna redzama diagramma.

Astra GTC 

Jaudas un elegances apvienojums
Jaunajā Opel Astra GTC automobilī pilsētnieciski šikais dizains ir apvienots ar iekārojamu sportisku interjeru, nodrošinot baudpilnu braukšanu.

Apmeklē mikrosaitu »

Cena, sākot no