Dizains

Opel Astra GTC

Ārējais dizains

Jaunās Opel Astra GTC priekšgalu rotā hromēta līste ar Opel zibeni, aerodinamiskais priekšējais bamperis un trapeces formas dekoratīvais režģis. Kupejai līdzīgo dizainu vēl vairāk uzsver īpaši veidotie dienasgaismas lukturi un izliektie mīkstās formas priekšējo lukturu korpusi. Uz sportisku dizainu norāda izceltās riteņu arku apmales, kas lieliski piemērotas lielizmēra lietajiem diskiem.

Opel Astra GTC

Salons

Opel Astra GTC salons izceļas ar eleganci, kas raksturīga sportiskām kupejām, tomēr tas ir arī lieliski piemērots ikdienas braucieniem. Individualitāti un eleganci piešķir arī salona krāsu izvēle — melna vai sarkana — un premium klases zamšādas un napas ādas kombinācija ar sudraba apmali un izšuvumiem.

Opel Astra GTC

Adaptīvie priekšējie lukturi (AFL+)

Kustīgie biksenona priekšējo lukturu elementi automātiski pielāgojas braukšanas apstākļiem, tādējādi rūpējoties par drošāku braukšanu. Salīdzinot ar fiksētajiem priekšējiem lukturiem, šo lukturu dažādās gaismu funkcijas uzlabo ceļa pārredzamību pat līdz pat 90%, neapžilbinot citus autovadītājus.

Opel Astra GTC

Ergonomisks sporta sēdeklis

Jaunās Opel Astra GTC automašīnas ortopēdiskie ergonomiskie sporta sēdekļi ir regulējami sešos veidos, un ir ar četru virzienu jostasvietas balstu, ļaujot atrast vispiemērotāko sēdēšanas stāvokli. Papildus tam, regulējamā sēdvieta sniedz relaksējošu balstu augšstilbiem.

Opel Astra GTC

Apsildāma stūre un sēdekļi

Papildu aprīkojumā tiek piedāvāta apsildāma stūre, lai aukstākā laikā nesaltu rokas. Tiek piedāvāti arī vadītāja un blakussēdētāja sēdekļi ar sēdvietas un muguras apsildi.

Opel Astra GTC

Līdz 19 dažādiem sīklietu glabāšanas nodalījumiem

Atkarībā no aprīkojuma automašīnai ir līdz pat 19 glabāšanas nodalījumi kā lielākiem, tā arī mazākiem priekšmetiem. Piemēram, durvju kabatās ir pudeļu turētāji, pieejams arī glabāšanas nodalījums vadītāja pusē, ir vairāki glāžu turētāji, liels cimdu nodalījums, kā arī slēgtas glabātuves priekšējā un aizmugurējā roku balstā.

Opel Astra GTC

Bagāžas nodalījums ar Flex Floor sistēmu

Divās daļās salokāmā aizmugures sēdekļa atzveltne ļauj palielināt automašīnas bagāžas nodalījuma tilpumu no 360 litriem līdz 1165 litriem. Unikālā trīspakāpju Flex Floor grīda nodrošina vēl vairāk iespēju kravas pārvadāšanai. Grīdai atrodoties viszemākajā stāvoklī, bagāžas nodalījuma augstums un tilpums ir maksimāli lieli. Vidējā līmenī grīda ir vienā līmenī ar nolaisto aizmugures sēdekli, nodrošinot līdzenu virsmu kravas pārvadāšanai. Paceltā stāvoklī grīda ir vienā augstumā ar bagāžas lūkas malu, tādējādi atvieglojot iekraušanu un izkraušanu.

Astra GTC 

Jaudas un elegances apvienojums
Jaunajā Opel Astra GTC automobilī pilsētnieciski šikais dizains ir apvienots ar iekārojamu sportisku interjeru, nodrošinot baudpilnu braukšanu.

Apmeklē mikrosaitu »

Cena, sākot no