Braukšanas prieks

Opel combo

Dzinēja izvēle

Ir iespējams izvēlēties benzīna, dīzeļa vai gāzes dzinēju. Izvēlē ir, piemēram, 1,6 litru DTI dīzeļdzinējs ar 6 pakāpju manuālo ātrumkārbu un jaudu 66 kW (90 zs), kā arī 1,4 litru benzīna dzinējs ar jaudu 70 kW (95 zs). Izvēlēties var arī saspiestās dabasgāzes 1,4 litru CNG dzinēju ar 6 pakāpju ātrumkārbu un jaudu 88 kW (120 zs). Ar vienu degvielas uzpildīšanas reizi kombinētajā degvielas patēriņa ciklā (gāze/benzīns) automašīna var veikt 625 km lielu attālumu.

Opel combo tour

EcoFlex

Jaunajam Combo Tour markas automobilim ir pieejama pilna ecoFLEX dzinēju izvēle, kas ir apliecinājums Opel rūpēm par apkārtējo vidi un nodrošina zemu izmešu daudzumu un ekonomisku degvielas izlietojumu.

Opel combo tour

Balstiekārta

Automašīnai Opel Combo ir jaunas konstrukcijas neatkarīgā dubultās sviras aizmugures balstiekārta, kas nodrošina optimālu komfortu un noturību uz ceļa. Tā kā šī balstiekārta aizņem mazāk vietas nekā parasti, tad attālums starp riteņiem bagāžas nodalījumā ir lielākais savas klases transportlīdzekļu vidū.

Opel combo tour

Start/stop sistēma

Sistēma izslēdz dzinēju, ja automašīna ir apstājusies un ātrumu pārslēgs ir neitrālajā stāvoklī. Tas ļauj ietaupīt degvielu un samazina izmešu daudzumu jo īpaši pilsētas satiksmē. Nospiežot sajūgu, dzinējs atkal ieslēdzas. Sistēma ir savienota ar automašīnas temperatūras vadību, kas nodrošina, ka motors netiek izslēgts gadījumā, ja salona temperatūra ir zemāka par noteikto. Start/stop sistēma ir pieejama papildu aprīkojumā visiem dzinējiem, izņemot 1,4 Turbo CNG.

Opel combo tour

Easytronic® ātrumkārba

šī efektīvā un ērti lietojamā ātrumkārba apvieno 5 pakāpju manuālās ātrumkārbas priekšrocības ar automātiskās pārnesumkārbas lietošanas ērtumu, kā arī samazina degvielas patēriņu un izmešu daudzumu. Šī ātrumkārba ir pieejama komplektā ar 1,6 litru CDTI 66 kW (90 zs) dzinēju.

Combo Tour 

Praktisks, pielāgojams, ietilpīgs
Pateicoties lieliskajam dizainam un savdabīgajam stilam, jaunā Opel Combo Tourist automašīna ir patiess ģimenes vai mazā uzņēmuma palīgs

Cena, sākot no