Dizains

Opel combo tour

Ārējais dizains

Opel Combo dizains ir funkcionāls un liecina par daudzveidīgo automašīnas pielietojumu. Automašīnai raksturīgās tēlnieciski izliektās riteņu velves un priekšējais un aizmugurējais bamperis uzsver tās spēcīgo raksturu

Opel combo tour

Priekšpuses dizains

īpaši veidotais vējstikls un zemā motora pārsega līnija vadītājam nodrošina lielisku ceļa redzamību. Platie panorāmas sānu spoguļi ar papildu virzienrādītājiem nodrošina arī labu aizmugures pārskatāmību.

Opel combo tour

Priekšējie lukturi

Izliektie, skaidrie priekšējie un dienas gaismas lukturi ir gan atraktīvi, gan arī efektīvi.

Opel combo tour

Aizmugurējie lukturi

Tie ir novietoti augstāk, nekā ierasts, bet miglas lukturi iegremdēti padziļinājumā, lai izvairītos no aizmugurējo lukturu nejaušas sabojāšanas.

Opel combo tour

Salons

Mērierīču panelis ir skaidri nolasāms un parocīgs, stūres augstums un dziļums ir regulējami, visi vadības slēdži ir rokas stiepiena attālumā.

Opel combo tour

Stūre

Standarta aprīkojumā ietilpst elektriskais stūres pastiprinātājs un stūres statne ar regulējamu augstumu un dziļumu.

Opel combo tour

Priekšējie sēdekļi

Priekšējie sēdekļi ir ērti un dziļi. Tie sniedz nepieciešamo komfortu brauciena laikā gan vadītājam, gan blakussēdētājam. Visiem modeļiem ir pieejami ērti apsildāmi priekšējie sēdekļi ar regulējamu augstumu un jostas vietas un roku balstu.

Opel combo tour

Aizmugurējie sēdekļi

Otrajā rindā ir ērts nolokāms trīsvietīgs sēdeklis (60:40) ar drošības jostām un galvas balstiem. Papildu aprīkojumā ir pieejams arī divvietīgs izņemams trešās rindas sēdeklis, kas ļauj automašīnu Opel Combo Tour pārvērst par pilnvērtīgu transportlīdzekli ar 7 vietām.

Opel combo tour

Mantu glabātuves

Standarta aprīkojumā ir ietilpīgas durvju kabatas, glabātuve mērierīču panelī, cimdu nodalījums, kur atradīsies vieta pat klēpjdatoram, kā arī praktiska glabātuve griestos un funkcionāls bagāžas nodalījums.

Opel combo

Bagāžas plaukts

Jaunā Opel Combo Tour Cosmo standarta aprīkojumā ir izturīgs plaukts ar regulējamu augstumu un 70 kg lielu nestspēju, kas piedāvā vēl plašākas mantu novietošanas iespējas. Modeļiem Essential un Enjoy bagāžas plaukts ir pieejams papildu aprīkojumā.

Opel combo tour

Bagāžas nodalījums

Jaunā Opel Combo Tour bagāžas nodalījuma tilpums piecvietīgajā konfigurācijā ir 800 litri. Nolokot sēdekļus, bagāžas nodalījuma ietilpību ir iespējams palielināt līdz 3200 litriem.

Combo Tour 

Praktisks, pielāgojams, ietilpīgs
Pateicoties lieliskajam dizainam un savdabīgajam stilam, jaunā Opel Combo Tourist automašīna ir patiess ģimenes vai mazā uzņēmuma palīgs

Cena, sākot no