Astra GTC 

Jaudas un elegances apvienojums
Jaunajā Opel Astra GTC automobilī pilsētnieciski šikais dizains ir apvienots ar iekārojamu sportisku interjeru, nodrošinot baudpilnu braukšanu.

Apmeklē mikrosaitu »

Cena, sākot no

Opel astra gtc Opel astra gtc Opel gtc sisu Opel astra gtc garantii
  

Jaunā Opel Astra GTC ir sportiska kupeja, kas tomēr paredzēta braukšanai ikdienā. Tās ekskluzīvais salons ir ērts un, pateicoties Easy Entry sistēmai, aizmugures sēdeklis ir viegli pieejams.

  

Piedāvājumā esošie benzīna un dīzeļa dzinēji ir gana jaudīgi un reizē arī taupīgi, sniedzot iespēju baudīt videi draudzīgu sportisku braukšanas stilu.

  

Jaunajai Opel Astra GTC automašīnai ir HiPerStrut priekšējā balstiekārta, kas nodrošina nepārtrauktu automašīnas stabilitāti. Automašīnai ir arī unikālā Watt sviru balstiekārta ar šķērsnoturības stabilizatoru un vērpstieni, kas līdz šim, tikusi izmantota vien sacīkšu automašīnās. Šī balstiekārta nodrošina lielāku stabilitāti, vienmērīgāku braukšanu un labāku vadāmību.

  

Divu gadu garantija bez nobraukuma ierobežojuma attiecas uz visām jaunām Opel automašīnām. Papildus tam, Opel automašīnām tiek nodrošināta 12 gadu pretkorozijas garantija.

Par papildus samaksu, garantijas laiku iespējams pagarināt.  Plašāka informācija »