Braukšanas prieks

Opel Antara

Četrpiedziņa (AWD)

Opel Antara modelim iespējams pasūtīt elektroniski vadāmu četrpiedziņas sistēmu, kas nozīmē to, ka parasta brauciena laikā velkošie ir tikai priekšējie riteņi, bet sarežģītākos apstākļos automātiski pieslēdzas četrpiedziņas sistēma. Jauda līdzvērtīgi tiek sadalīta starp priekšējiem un aizmugurējiem riteņiem, un, līdz ar to, tiek nodrošināta maksimāla vilktspēja.

Opel Antara

Pretslīdes dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma (DCS)

Standarta aprīkojumā ietilpst pretslīdes dinamiskās stabilitātes kontroles sistēma. To aktivizējot, transportlīdzeklis, braucot lejup pa slīpu ceļu, saglabā pastāvīgu ātrumu, kuru autovadītājs iepriekš noteicis, nospiežot gāzes pedāli.

Opel Antara

Elektroniskas autovadītāja palīdzības sistēmas

Papildus pierastajai ABS sistēmai, Opel Antara ir aprīkota ar papildus bremžu kontroles sistēmu (CBC), kas palielina automašīnas stabilitāti līkumos, kā arī ar hidraulisko bremžu pastiprinātāju (HBA), kas automātiski palielina bremzēšanas jaudu gadījumā, ja spēcīgi tiek nospiests bremžu pedālis.

Opel Antara

Piekabes stabilitātes programma un vienmērīga piekare

Piekabes stabilitātes programma un vienmērīgā piekare, kā arī viegli uzstādāmais un atvienojamais piekabes āķis rada maksimāli ērtus apstākļus piekabes izmantošanai.

Opel Antara

Dzinēju izvēle

Pilnīgi jaunu Opel Antara dzinēju izvēle piedāvā dzinējus ar ievērojami mazāku degvielas patēriņu, lielāku jaudu un griezes momentu, kā, arī, Euro 5 prasībām atbilstošu izmešu līmeni. Jaunā trokšņu slāpēšanas tehnoloģija ļauj baudīt mierpilnu un līganu braucienu. Piedāvājumā ir 2,4 litru 123 kW (167 Zs) ECOTEC benzīna dzinēji un 2,2 litru 120 kW (163 Zs), kā arī 135 kW (184 Zs) CDTI ECOTEC dzinēji.

Opel Antara

Pārnesumu kārbas

Opel Antara aprīkota ar četrpiedziņai pilnīgi piemērotu dzinēja un pārnesumkārbas kombināciju. Tu vari izvēlēties tieši Tev piemērotāko pārnesumkārbu, neatkarīgi no tā, vai tā būtu sportiska manuālā pārnesumkārba vai komfortabla automātiskā pārnesumkārba. 2,4 litru ECOTEC dzinēja un 2,2 litru CDTI ECOTEC dīzeļdzinēja automašīnu standarta aprīkojumā ir 6 pārnesumu manuālā pārnesumu kārba. Bet Tev ir iespēja jebkura dzinēja tipam pasūtīt 6 pārnesumu ActiveSelect automātisko pārnesumu kārbu, kura iekļauj arī degvielas taupības ekoloģisko režīmu.

Opel Antara 

Acīmredzami īpaša
Jaunā Opel Antara ļauj izbaudīt luksusa automašīnai līdzvērtīgu komfortu un izskatu. Lieliski iederas gan pilsētā, gan ārpus tās.

Cena, sākot no