Tehnoloģijas

Opel Antara

Izklaides un informācijas sistēma

izklaides un informācijas sistēma DVD 100 Navi neļaus Tev nomaldīties, neatkarīgi no tā, kurp Tu dodies. Komplektā ietilpst DVD-ROM navigācijas sistēma un informācijas karte 21 Eiropas valstij. Iekārta iekļauj arī MP3 failus atskaņojošu CD atskaņotāju.

Opel Antara

Mobilā telefona portāls

Opel Antara mobilā telefona portāls ir aprīkots ar balss vadāmības un Bluetooth sistēmu. Telefons, izmantojot uz stūres novietotos slēdžus un grafiskās informācijas displeju, tiek savienots ar izklaides un informācijas sistēmu. Ņemot vērā, ka šobrīd ir pieejami ļoti dažādi mobilie telefoni, nav iespējams nodrošināt minētās sistēmas saderību ar visiem telefoniem.

Opel Antara

Automātiskā gaismu kontrole (ALC)

Īpaši sensori nosaka ceļa apgaismojumu un, nepieciešamības gadījumā, automātiski pieslēdz papildus, uz leju vērstu, apgaismojumu. Tādējādi Tavas automašīnas gaismas neapžilbinās pretimbraucošo automašīnu vadītājus.

Opel Antara

Parkošanās sistēma

Automašīnas priekšdaļā un aizmugurējā daļā esošie sensori ar skaņas signālu brīdina par šķēršļiem automašīnas novietošanas procesā. Sistēmu var atslēgt, nospiežot slēdzi salona viduskonsolē.

Opel Antara

Elektroniska klimata kontrole

Izvēlies sev piemērotu temperatūru, un gūsti baudu no tā, kā šī elektroniskā sistēma rūpējas par tās stabilitāti salonā. Arī cimdu nodalījums tiek dzesēts.

Opel Antara

Ātrā apsilde

Modeļiem ar dīzeļa dzinēju standarta aprīkojumā ietilpst elektroniski vadāma ledus atkausēšanas un apsildes sistēma, kas nodrošina nevainojamu redzamību un siltu salonu neilgi pēc automašīnas iedarbināšanas.

Opel Antara

Elektriska stāvbremze

Standarta aprīkojumā ietilpst arī elektriska stāvbremze, kura ir ērti izmantojama un atvieglo kustības uzsākšanu slīpumā.

Opel Antara 

Acīmredzami īpaša
Jaunā Opel Antara ļauj izbaudīt luksusa automašīnai līdzvērtīgu komfortu un izskatu. Lieliski iederas gan pilsētā, gan ārpus tās.

Cena, sākot no