Dizains

Opel Antara

Ārējais dizains

Opel Antara ir iespaidīga – augsta virsbūve un plata stāja, kurām pievienojas inteliģentas, elegantas kontūras un praktisks dizains. Priekšējās un aizmugurējās gaismas lukturi burtiski saplūst ar automašīnas kontūrām un dizainā izmantotas daudzas pārdomātas nianses, kā, piemēram, pieliecami miglas lukturi, eleganti rokturi, jumta rāmis.

Opel Antara

Salons

Salona apdarē viennozīmīgi izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, kas nodrošina maksimāli ērtu braukšanu. Komfortu papildina viduskonsole ar roku balstu, parocīgs cimdu nodalījums un apgaismoti spogulīši saules aizsargos.

Opel Antara

Sīklietu nodalījumi

Pateicoties elektriskajai rokas bremzei, vidus nodalījumā ir pietiekoši daudz papildus telpas. Rokas balsta nodalījumā ir plaša un noderīga vieta dažādiem ceļojuma un individuālajiem piederumiem. Automašīnā ir vēl daudz citu, praktisku nodalījumu.

Opel Antara

Sēdekļi

Opel Antara sēdekļi visiem braucējiem ir vienlīdz ērti kā braucot pa nelīdzenu ceļu, tā arī pa ātrgaitas šoseju. Aizmugurējie sēdekļi, ar mērķi palielināt bagāžas nodalījuma telpu, ir nolokāmi. Tas, nepieciešamības gadījumā, ļauj pārvadāt lielāku bagāžu.

Opel Antara

Ērti regulējams autovadītāja sēdeklis

Kā papildus aprīkojums tiek piedāvāts astoņos virzienos elektriski regulējams autovadītāja sēdeklis, kuru bez jebkādām problēmām un droši iespējams pārregulēt arī brauciena laikā.

Opel Antara

Flex-Fix®-sistēma

Aizmugurējā bamperī ir noslēpts moderns velosipēdu rāmis, un, nepieciešamības gadījumā, to ir ērti uzstādīt un piestiprināt tam pat divus velosipēdus.

Opel Antara

FlexOrganizer®-sistēma

Bagāžas nodalījumā uzstādīta ērta bagāžas nodalījuma sadales sistēma (dažādi stiprinājumi, nodalījumu tīkli utt,) ar kuras palīdzību Tu ērti varēsi novietot un nostiprināt dažāda veida bagāžu. Ar tās palīdzību bez problēmām varēsi pārvadāt jebkura veida bagāžu.

Opel Antara 

Acīmredzami īpaša
Jaunā Opel Antara ļauj izbaudīt luksusa automašīnai līdzvērtīgu komfortu un izskatu. Lieliski iederas gan pilsētā, gan ārpus tās.

Cena, sākot no