Tehnoloģijas

peugeot 508sw Informācijas ekrāns uz vējstikla
Šis ērtais un drošais risinājums uz caurspīdīgā paneļa tieši vadītāja redzeslokā ļauj krāsās projicēt dažādus parametrus attiecībā uz braukšanas ātrumu, navigāciju, kruīzkontroli un ātruma ierobežojumiem. Pirmo reizi izmantots šīs klases transportlīdzekļos!
Četru zonu klimata kontroles ierīce peugeot 508sw Četru zonu klimata kontroles ierīce
Atkarībā no komplektācijas vai iestatījumiem tiek piedāvātas dažādas versijas: ar roku vadāma vienas zonas klimata kontrole vai automātiska divu vai četru zonu klimata kontrole. Pēdējā no minētajām versijām katram pasažierim paredzēta atsevišķa temperatūras un gaisa plūsmas intensitātes un sadales regulēšana. Klimata kontroles ierīce ir iekļauta visu modeļu standarta aprīkojumā.
peugeot 508sw Automātiski tālās gaismas lukturi
Tiek vadīti ar īpašu kameru, kas piestiprināta salona atpakaļskata spoguļa aizmugurē. Pārslēgšanās no tuvās uz tālo gaismu un otrādi notiek automātiskā režīmā atkarībā no konkrētās situācijas. Šī sistēma ir savienota arī ar ksenona lukturiem ar pagriešanās funkciju.
peugeot 508sw Miglas lukturi ar pagriešanās funkciju braukšanas virzienā
Ksenonu lukturu spilgtā, zilgani baltā gaisma ir gandrīz trīs reizes intensīvāka par tradicionālajiem gaismas avotiem. Priekšējie lukturi aprīkoti ar pagriešanās funkciju, – tie uzlabo redzamību uz līkumaina ceļa un nodrošina lielāku braukšanas drošību.
peugeot 508sw Piekļūšana salonam un dzinēja iedarbināšana bez atslēgas
Automobilis pazīst savu elektronisko atslēgu pat tad, ja tā atrodas vadītāja kabatā vai somā. Dzinēja iedarbināšana un izslēgšana notiek ar vienu pogas spiedienu. Lai aizslēgtu automobili, pietiek ar pieskārienu jebkuram durvju rokturim. Piedāvājums ir atkarīgs no komplektācijas līmeņa.

508 SW

Jaunais Peugeot 508 SW – spilgtiem iespaidiem!

Plašs un ērts jaunais Peugeot, kas ideāli piemērots mūsdienīgam autovadītājam, kam svarīgas spilgtas emocijas un augstvērtīga kvalitāte.

Jau drīzumā mūsu autosalonos!

Cena, sākot no