Dizains

peugeot 508sw Harmoniska forma
Nekā lieka. Gluži kā no viena gabala izslīpēta virsbūve, elegantas, akcentētas līnijas. Vējstikls vienmērīgi saplūst ar milzīgo, caurspīdīgo jumtu. Uz jumta fona gandrīz nemanāmās slieces tikai izceļ automobiļa ekskluzīvo eksterjeru.
peugeot 508sw Stikla jumts
Milzīgais stikla jumts ar platību 1,62 m2 (par 25% lielāks nekā „Peugeot 407” „universāls” modelim!) salonā netraucēti ļauj iekļūt saules gaismai.
peugeot 508sw Kluss salons
Pateicoties motora kapsulai un uzlabotai vējstikla skaņas izolācijai, automobiļa salonā vienmēr ir klusi. Iekšējā komforta ziņā mājīgais salons ne ar ko neatšķiras no augstākas klases automašīnām.
peugeot 508sw Moderni priekšējie lukturi
Hromētu un matētu virsmu kombinācija lukturu iekšpusē. Modeļos ar ksenona lukturiem un pagriešanās funkciju braukšanas virzienā īpaši efektīvi izskatās spožas virknes no septiņām gaismas diodēm (LED). Tāds raksturīgs gaismas akcents jebkuros laika apstākļos redzams jau no tālienes.
peugeot 508sw Ietilpīgs bagāžas nodalījums
660l – tāds tilpums ir pilnībā pietiekams iespaidīgas bagāžas pārvadāšanai. Noņemot pakaļējo sēdekļu atzveltnes (noņem ar vienu pogas spiedienu, izveidojot līdzenu pamatni) bagāžas nodalījuma ietilpība palielinās gandrīz trīs reizes. Arī bagāžas nodalījuma vāku var atvērt, vienkārši nospiežot pogu uz pults vai uzspiežot uz cipara „0” (centrā cipariem, kas apzīmē modeli).
Nišas un nodalījumi peugeot 508sw Nišas un nodalījumi
Tādu vietu skaits ir atkarīgs no komplektācijas līmeņa: kabatas pie priekšējām durvīm ar tilpumu 4l (var ievietot 1,5l pudeli), kabatas pie aizmugures durvīm (0,5l pudelēm). Daudzi nišas un nodalījumi instrumentu panelī, zem roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem un centrālajā konsolē.

Jaunais Peugeot 508 SW

Iepazīstiet jauno PEUGEOT 508 SW: augstākās klases universāli ar bezkompromisa dizainu, kas apvieno salonautomobiļa komfortu ar SW modeļa plašumu un kupejas sportisko veiktspēju, ko noteikusi izcilība un augstākā līmeņa tehnoloģijas.

Cena, sākot no 29 140 EUR