Dizains

peugeot 508 Harmoniska forma.
Nekā lieka. Gluži kā no viena gabala izslīpēta virsbūve, elegantas, akcentētas līnijas. Plūdlīniju formas. Izteiksmīgs eksterjers.
peugeot 508 Priekšdaļa
Pagarināto alumīnija pārsegu rotā „Peugeot” zīmola logotips. Efektīgais, pārveidotais radiatora režģis eksistē it kā pats par sevi, atsevišķi no virsbūves.
peugeot 508 Moderni priekšējie lukturi
Hromētu un matētu virsmu kombinācija lukturu iekšpusē. Modeļos ar ksenona lukturiem un pagriešanās funkciju braukšanas virzienā īpaši efektīgi izskatās spožas virknes no septiņām gaismas diodēm (LED). Tāds raksturīgs gaismas akcents jebkuros laika apstākļos redzams jau no tālienes.
peugeot 508 Plašs salons
Tā izmēri neatpaliek no 607 modeļa gabarītiem – blakus sēdekļu rindās ievietosies pat gara auguma (185 cm) pasažieri.
Ietilpīgs bagāžas nodalījums peugeot 508 Ietilpīgs bagāžas nodalījums
545 l – tāds tilpums ir pilnībā pietiekams iespaidīgas bagāžas pārvadāšanai. Noņemot aizmugures sēdekļu atzveltnes (tikai viens pieskāriens pogai – un izveidojas līdzena pamatne) bagāžas nodalījuma ietilpība palielinās gandrīz trīs reizes. Arī bagāžas nodalījuma vāku var atvērt, vienkārši nospiežot pogu uz pults vai uzspiežot uz cipara „0” (centrā cipariem, kas apzīmē modeli).
peugeot 508 Nišas un nodalījumi
Tādu vietu skaits ir atkarīgs no komplektācijas līmeņa: kabatas pie priekšējām durvīm ar tilpumu 4l (var ievietot 1,5l pudeli), kabatas pie aizmugures durvīm (0,5l pudelēm). Daudzas nišas un nodalījumi instrumentu panelī, zem roku balsta starp priekšējiem sēdekļiem un centrālajā konsolē.
peugeot 508 Vadītāja sēdeklis ar masāžas funkciju
Tiek piedāvāta kā izvēle lielākam komfortam. Ilgstoša braucienu laikā palīdz samazināt pārmērīgu spriedzi.

508 

Peugeot 508 – vēl vairāk lielisku emociju!

Plašs un ērts jaunais Peugeot, kas ideāli piemērots mūsdienīgam autovadītājam, kam svarīgas spilgtas emocijas un augstvērtīga kvalitāte.

Jau drīzumā mūsu autosalonos!

Cena, sākot no