Tehnoloģijas

peugeot 5008 Ekrāns uz vējstikla
Izbīdāms caurspīdīgs monitors uz vējstikla fona rāda visu nepieciešamo informāciju (ātrumu u.c.) un ļauj vadītājam kontrolēt situāciju, neatraujot skatienu no ceļa.
peugeot 5008 Ierīce „Distronic”
Šī uzlabotā signālsistēma palīdz vadītājam ievērot drošu distanci līdz citiem transportlīdzekļiem. Uz caurspīdīga ekrāna tiek parādīts braukšanas laiks līdz priekšā esošajam automobilim. Vadītājs var noteikt rādījuma robežvērtību, kuru pārsniedzot, ieslēdzas vizuāls indikators.
peugeot 5008 Stāvvietas brīvās telpas mērīšanas funkcija
Mijiedarbojas ar palīgsistēmu automašīnas novietošanai stāvvietā. Mēra brīvo vietu starp automobiļiem stāvvietā un ziņo vadītājam par iespēju tajā novietot automašīnu un novietošanas sarežģītības pakāpi. Tiek piedāvāta kā izvēle.
peugeot 5008 Video
Videoiekārta, kas paredzēta spēļu pierīcēm un DVD atskaņotājam. Divi ar akumulatoru darbināmo bezvadu austiņu komplekti ar „Bluetooth” moduli. Priekšējo sēdekļu galvas balstos ierīkoti divi 7 collu monitori videofilmām. Spēļu pierīces un citas multimediju ierīces var glabāt īpaši tam paredzētos konteineros grīdā otrās sēdekļu rindas priekšā. Lieliska izklaide brauciena laikā!
peugeot 5008 Audio, navigācijas un telefonsakaru sistēma
Komplektā iekļauta „WIP Sound” radioiekārta ar CD/MP3 atskaņotāju, navigācijas sistēma „brīvas rokas” – „WIP Nav”, ar krāsu monitoru (7 collas pa diagonāli), tālrunis „WIP Com 3D” un sistēma „JBL HiFi”. Ļauj klausīties mūziku, sarunājoties pa tālruni, izmantot sistēmu „brīvas rokas” un sekot navigācijas sistēmas piedāvātajam maršrutam.

5008 

Plašums – kā radīts priekam
„Peugeot 5008” ir jauns, kompakts ģimenes tipa minivens, kas ir pieejams ar piecām vai septiņām vietām.

Cena, sākot no 20 918 EUR