Kāpēc izvēlēties Amserv?

Visaugstākais apkalpošanas līmenis

Mūsu gūtā pieredze un profesionalitāte, ko izmantojam ikdienas darbā, ir kļuvusi par standartu, uz kuru tiecas daudzi mūsu konkurenti. Turklāt mēs neaprobežojamies tikai ar klientu problēmas risinājumu vien, bet skatām situāciju kopumā, profesionāli iedziļinoties vissīkākajās tās niansēs. Mūsu darbs nav tikai „sausa“ tehnisko jautājumu atrisināšana, bet gan patiesa ieinteresētība, kas veicina savstarpēju uzticēšanos, un mēs darām visu, lai klienti kopā ar profesionāli sniegtu pakalpojumu saņemtu arī patīkamas emocijas. Ar to mēs atšķiramies no konkurentiem – ar prasmi dāvāt patīkamu pievienoto vērtību – pozitīvas emocijas un pacilātu noskaņojumu.

Stratēģiski izdevīgs autocentru izvietojums

Mūsu autocentru ģeogrāfiskais izvietojums ir rūpīgi pārdomāts – Amserv autocentri atrodas ērti piebraucamās vietās, kur viegli nokļūt no jebkuras vietas pilsētā. Mēs allaž esam „pa ceļam“.

Kompetence

Pie mums strādā pieredzējuši savas jomas speciālisti, kas gatavi pieņemt atbildīgus lēmumus, atbildēt par paveikto darbu kvalitāti un prot veidot ilglaicīgas attiecības ar klientiem.